Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Leyla The Band – Yokluğunda Ukulele Akorları

Yokluğunda ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2015 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Leyla The Band şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kaybet , öfkeni içinde sakladığın.
Terket, o derdini benden almadığın.
Sabret , sonu aynı değil söylüyorum.
Dinle, rüyalarım her gün aynı olmayacak.

Şimdi vazgeçersen, geriye döneceksin.
Gitme, kaybedince daha çok seveceksin.
Biliyorum hiçbir anlamı yok.
Yokluğunda, yokluğunda.
Yokluğunda, lalalalalalalalala

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Leyla The Band Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Leyla The Band - Yokluğunda Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Leyla The Band - Yokluğunda
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2015
Akorlar:[Am], [Em], [F], [G]
Ritim:A - YAY - A - YAY - A - AY
Tür:Array
"Yokluğunda", Leyla The Band imzasını taşıyan ve 2015 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Yokluğunda adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yokluğunda ukulele akorları: [Am], [Em], [F], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yokluğunda kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yokluğunda ukulele ritimleri: A - YAY - A - YAY - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Leyla The Band orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Leyla The Band şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yokluğunda Ukulele Akorları (Leyla The Band) | Ukulele Türkiye

Yokluğunda Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Leyla The Band şarkısı olan Yokluğunda ukulele akorları [Am], [Em], [F], [G](orijinal Am tonunda). Yokluğunda kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Leyla The Band Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yokluğunda şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Em], [F], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Em], [F], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yokluğunda kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yokluğunda şarkısını ukulelede çalarken A - YAY - A - YAY - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - YAY - A - YAY - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Yokluğunda Yokluğunda Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yokluğunda şarkısı 2015 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Leyla The Band tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Yokluğunda şarkısını [Am], [Em], [F], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Yokluğunda ukulele, Yokluğunda ukulele akor, Yokluğunda ukulele kolay akor, ukulele Yokluğunda akor, Yokluğunda ukulele tab, Yokluğunda ukulele ritim, Leyla The Band ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yokluğunda ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Leyla The Band – Yokluğunda Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

Yorum yapın