Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Pinhani – Geri Dönemem Ukulele Akorları

Geri Dönemem ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yalnızım şehrin ortasında.
Yenilmişim, daha ilk dakikada.
Bir adam, içinde ben varım.
Beni gören yok, içeride kalmışım.

Aranıza yeni geldim ben.
Fazla kalamam.
Ama geri dönemem.
Aslında, yeni geldim ben.
Çok bir şey istemem.
Ama geri dönemem.

Simsiyah denizin ortasında
Dolaşmışım, ölümün etrafında.
Zaman bize yeniden şans verir.
Yeni bir hayat, savaşmak demektir.

Aranıza yeni geldim ben.
Fazla kalamam.
Ama geri dönemem.
Aslında, yeni geldim ben.
Çok bir şey istemem.
Ama geri dönemem.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Geri Dönemem Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Geri Dönemem
Albüm:Kediköy
Çıkış Yılı:2016
Akorlar:[D#m], [G#m], [C#], [F#], [Bb], [Em], [A#], [D], [G], [Am]
Ritim:A - AY - YYA - AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Geri Dönemem", Pinhani imzasını taşıyan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Geri Dönemem adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Geri Dönemem ukulele akorları: [D#m], [G#m], [C#], [F#], [Bb], [Em], [A#], [D], [G], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Geri Dönemem kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Geri Dönemem ukulele ritimleri: A - AY - YYA - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu D#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Geri Dönemem Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Geri Dönemem Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Geri Dönemem ukulele akorları [D#m], [G#m], [C#], [F#], [Bb], [Em], [A#], [D], [G], [Am](orijinal D#m tonunda). Geri Dönemem kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Geri Dönemem şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [D#m], [G#m], [C#], [F#], [Bb], [Em], [A#], [D], [G], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [D#m], [G#m], [C#], [F#], [Bb], [Em], [A#], [D], [G], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Geri Dönemem kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Geri Dönemem şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YYA - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YYA - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Geri Dönemem Geri Dönemem Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Geri Dönemem şarkısı 2016 yılında yayınlanan Kediköy adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu D#m olan Geri Dönemem şarkısını [D#m], [G#m], [C#], [F#], [Bb], [Em], [A#], [D], [G], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Geri Dönemem Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Geri Dönemem ukulele, Geri Dönemem ukulele akor, Geri Dönemem ukulele kolay akor, ukulele Geri Dönemem akor, Geri Dönemem ukulele tab, Geri Dönemem ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Geri Dönemem ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Pinhani – Geri Dönemem Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

Yorum yapın