Pinhani – Nehirler Durmaz Ukulele Akorları

Pinhani - Nehirler Durmaz ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2016 yayınlanan Kediköy albümünde yer alan bu Pinhani şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Kediköy
Çıkış Yılı: 2016
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Duman’ın Bal adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: AA – YY – AY
Basit Ritim: A – A

[Cm] [Eb] [G#] [Bb]

Bi[Cm]razdan güneş [Eb]doğacak.
Aça[G#]cak çiçek, sana [Bb]sormadan.
[Cm]Birazdan gün baş[Eb]layacak.
Saa[G#]tin çalacak, hiç u[Bb]tanmadan.

Oysa, [Cm]sen bir nehirsin.
Ve [Eb]nehirler durmaz.
Kavu[G#]şur bir an önce, sevdiğine.
As[G#]la geç kal[Bb]maz.

İste[Cm]sen gelebilirsin.
Yola [Eb]çıkmadan olmaz.
Sabah [G#]olmadan gelsen bile
Elle[G#]rim, sen olma[Bb]dan ısınmaz.

[Cm] [Eb] [G#] [Bb]

Bi[Cm]razdan gece son [Eb]bulacak.
Kaça[G#]cak uykun, ardına [Bb]bakmadan.
Bi[Cm]razdan yollar [Eb]dolacak.
Garip [G#]İstanbul, yine [Bb]çıldıracak.Elinize sağlık. Nehirler Durmaz akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Nehirler Durmaz şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör