Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Pinhani – Nehirler Durmaz Ukulele Akorları

Nehirler Durmaz ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Birazdan güneş doğacak.
Açacak çiçek, sana sormadan.
Birazdan gün başlayacak.
Saatin çalacak, hiç utanmadan.

Oysa, sen bir nehirsin.
Ve nehirler durmaz.
Kavuşur bir an önce, sevdiğine.
Asla geç kalmaz.

İstesen gelebilirsin.
Yola çıkmadan olmaz.
Sabah olmadan gelsen bile
Ellerim, sen olmadan ısınmaz.

Birazdan gece son bulacak.
Kaçacak uykun, ardına bakmadan.
Birazdan yollar dolacak.
Garip İstanbul, yine çıldıracak.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Nehirler Durmaz Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Nehirler Durmaz
Albüm:Kediköy
Çıkış Yılı:2016
Akorlar:[Cm], [D#], [G#], [Bb]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock, Alternatif
"Nehirler Durmaz", Pinhani imzasını taşıyan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Nehirler Durmaz adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Nehirler Durmaz ukulele akorları: [Cm], [D#], [G#], [Bb]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Nehirler Durmaz kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Nehirler Durmaz ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu Cm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Nehirler Durmaz Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Nehirler Durmaz Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Nehirler Durmaz ukulele akorları [Cm], [D#], [G#], [Bb](orijinal Cm tonunda). Nehirler Durmaz kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Nehirler Durmaz şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Cm], [D#], [G#], [Bb] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Cm], [D#], [G#], [Bb] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Nehirler Durmaz kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Nehirler Durmaz şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Nehirler Durmaz Nehirler Durmaz Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Nehirler Durmaz şarkısı 2016 yılında yayınlanan Kediköy adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Cm olan Nehirler Durmaz şarkısını [Cm], [D#], [G#], [Bb] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Nehirler Durmaz Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Nehirler Durmaz ukulele, Nehirler Durmaz ukulele akor, Nehirler Durmaz ukulele kolay akor, ukulele Nehirler Durmaz akor, Nehirler Durmaz ukulele tab, Nehirler Durmaz ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Nehirler Durmaz ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın