Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Feride Hilâl Akın – İntihaşk Ukulele Akorları

İntihaşk ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Feride Hilâl Akın şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yarın olmaz bugün, yarım olmaz bütün.
Benim ol bu gece.
Yazı görse gözüm, kışı unutmaz özüm.
Bitmez bu gece.

Ötesi mi var, yalnızlığı yalnız,
Seninle aldattım, kıskandı yıldızlar.
Aşka inanmayanlara, seni anlattım, karardı ay.

Bırakın beni kendim giderim, alıştım artık yalnızlığa
Bildiğin gibi değilim,  sildiğin gibiyim hâlâ.
Seni sevmek intihar da, sevmemek ihtimal bile değil.
Aşk elbisesi en güzel, sende duruyor ama ne acı,
Terzin ben değilim.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Feride Hilâl Akın Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Feride Hilâl Akın - İntihaşk Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Feride Hilâl Akın - İntihaşk
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[D#m], [C#], [B], [G#m]
Ritim:A - AY - A - AY - AYAY
Tür:Pop
"İntihaşk", Feride Hilâl Akın imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen İntihaşk adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • İntihaşk ukulele akorları: [D#m], [C#], [B], [G#m]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak İntihaşk kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • İntihaşk ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Feride Hilâl Akın orijinal tonu D#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Feride Hilâl Akın şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
İntihaşk Ukulele Akorları (Feride Hilâl Akın) | Ukulele Türkiye

İntihaşk Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Feride Hilâl Akın şarkısı olan İntihaşk ukulele akorları [D#m], [C#], [B], [G#m](orijinal D#m tonunda). İntihaşk kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Feride Hilâl Akın Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. İntihaşk şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [D#m], [C#], [B], [G#m] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [D#m], [C#], [B], [G#m] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak İntihaşk kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. İntihaşk şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

İntihaşk İntihaşk Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

İntihaşk şarkısı 2017 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Feride Hilâl Akın tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu D#m olan İntihaşk şarkısını [D#m], [C#], [B], [G#m] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

İntihaşk Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:İntihaşk ukulele, İntihaşk ukulele akor, İntihaşk ukulele kolay akor, ukulele İntihaşk akor, İntihaşk ukulele tab, İntihaşk ukulele ritim, Feride Hilâl Akın ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:İntihaşk ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Feride Hilâl Akın – İntihaşk Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

Yorum yapın