Pinhani – Zor Günler Ukulele Akorları

Pinhani - Zor Günler ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2016 yayınlanan Kediköy albümünde yer alan bu Pinhani şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: Kediköy
Çıkış Yılı: 2016
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Pinhani’nin Zor Günler adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – A – AYAY
Basit Ritim: A – A

[Em]Zor günler birden bi[Am]ter mi?[B7]
[Em]Aşık, sevdaya kü[Am]ser mi [B7]hiç?
[Em]Bir yol var, senden ge[Am]çer mi?[B7]
[Em]Kendinden bir yol çi[Am]zer mi[B7]sin?

[C]Zaten, gerçekler ha[D]yal kadar gü[G]zel mi?
Çok [C]istersem, dertlerim [D]sahiden bi[G]ter mi?[B7]

[C]Kaybettim, kabul, [Am]incin[B7]mez gurur.
[Em]Hatalar, [D]ancak [C]ölmekle [B7]son buur.
[C]Hiç bilmez gibi [Am]attım [B7]kendimi.
[Em]Yanlış [G]yaptıysam [C]öğrenmek [B7]içindi.

[Em] [Em] [Am] [B7]Elinize sağlık. Zor Günler akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Zor Günler şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör