Pinhani – Zor Günler Ukulele Akorları

Zor Günler ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Zor günler birden biter mi?
Aşık, sevdaya küser mi hiç?
Bir yol var, senden geçer mi?
Kendinden bir yol çizer misin?

Zaten, gerçekler hayal kadar güzel mi?
Çok istersem, dertlerim sahiden biter mi?

Kaybettim, kabul, incinmez gurur.
Hatalar, ancak ölmekle son buur.
Hiç bilmez gibi attım kendimi.
Yanlış yaptıysam öğrenmek içindi.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Zor Günler Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Zor Günler
Albüm:Kediköy
Çıkış Yılı:2016
Akorlar:[Em], [Am], [B7], [C], [D], [G], []
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Alternatif, Indie
"Zor Günler", Pinhani imzasını taşıyan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Zor Günler adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Zor Günler ukulele akorları: [Em], [Am], [B7], [C], [D], [G], []. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Zor Günler kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Zor Günler ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Zor Günler Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Zor Günler Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Zor Günler ukulele akorları [Em], [Am], [B7], [C], [D], [G], [](orijinal Em tonunda). Zor Günler kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Zor Günler şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [B7], [C], [D], [G], [] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [B7], [C], [D], [G], [] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Zor Günler kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Zor Günler şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Zor Günler Zor Günler Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Zor Günler şarkısı 2016 yılında yayınlanan Kediköy adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Zor Günler şarkısını [Em], [Am], [B7], [C], [D], [G], [] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Zor Günler ukulele, Zor Günler ukulele akor, Zor Günler ukulele kolay akor, ukulele Zor Günler akor, Zor Günler ukulele tab, Zor Günler ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Zor Günler ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın