Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Melek Mosso – Vursalar Ölemem Ukulele Akorları

Vursalar Ölemem ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Vursalar Ölemem albümündeki bu popüler Melek Mosso şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kar hazır inmeye, saçlarıma.
Beklemedim ki beklemedim.
Geçsin ömrümün yaz baharı,
İstemedim ki istemedim.

Gençliğimin gül bahçesinde,
Aldı telaş beni ellerine.
Sen bırakma beni, kalbimin gerçeği.
Düştüm aşkının ayağına.

Durma, durmaz geceler,
Durma, durmaz çileler.
Durma, dursun yüreğim,
Sana binlerce kez öleceğim.

Bozulur yasaklar, kurallar.
Sevişmek bağışlanmaz,
Affetme beni.
İçimde korku, heyecan.
Aşkınla başım dönerken,
Vursalar ölemem.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Melek Mosso Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Melek Mosso - Vursalar Ölemem Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Melek Mosso - Vursalar Ölemem
Albüm:Vursalar Ölemem
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[D#m], [E], [B], [C#m], [D#]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Indie
"Vursalar Ölemem", Melek Mosso imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Vursalar Ölemem albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Vursalar Ölemem adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Vursalar Ölemem ukulele akorları: [D#m], [E], [B], [C#m], [D#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Vursalar Ölemem kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Vursalar Ölemem ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Melek Mosso orijinal tonu D#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Melek Mosso şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Vursalar Ölemem Ukulele Akorları (Melek Mosso) | Ukulele Türkiye

Vursalar Ölemem Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Melek Mosso şarkısı olan Vursalar Ölemem ukulele akorları [D#m], [E], [B], [C#m], [D#](orijinal D#m tonunda). Vursalar Ölemem kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Melek Mosso Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Vursalar Ölemem şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [D#m], [E], [B], [C#m], [D#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [D#m], [E], [B], [C#m], [D#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Vursalar Ölemem kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Vursalar Ölemem şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Vursalar Ölemem Vursalar Ölemem Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Vursalar Ölemem şarkısı 2018 yılında yayınlanan Vursalar Ölemem adlı albümde yer almaktadır. Melek Mosso tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu D#m olan Vursalar Ölemem şarkısını [D#m], [E], [B], [C#m], [D#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Vursalar Ölemem Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Vursalar Ölemem ukulele, Vursalar Ölemem ukulele akor, Vursalar Ölemem ukulele kolay akor, ukulele Vursalar Ölemem akor, Vursalar Ölemem ukulele tab, Vursalar Ölemem ukulele ritim, Melek Mosso ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Vursalar Ölemem ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın