Melek Mosso – Vursalar Ölemem Ukulele Akorları

Melek Mosso - Vursalar Ölemem ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2018 yayınlanan Vursalar Ölemem albümünde yer alan bu Melek Mosso şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: Vursalar Ölemem
Çıkış Yılı: 2018
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Melek Mosso’nun Vursalar Ölemem şarkısına yaptığı coverın ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Not: Birazdan karşılacağınız akorları çalmak size biraz zor gelirse, şarkıyı Yıldız Tilbe’nin tercih ettiği tonda çalmayı deneyebilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[D#m]Kar hazır inmeye, [E]saçları[D#m]ma.
[D#m]Beklemedim ki [B]bekleme[D#m]dim.
[D#m]Geçsin ömrümün [E]yaz baha[D#m]rı,
[D#m]İstemedim ki [B]isteme[D#m]dim.

[D#m]Gençliğimin gül [C#m]bahçesin[D#m]de,
[G#]Aldı telaş beni el[C#m]lerine.
[D#]Sen bırakma beni, [E]kalbimin ger[C#m]çeği.
[G#m]Düştüm aşkının [E]ayağına.

[D#]Durma, dur[E]maz geceler,
[C#m]Durma, dur[D#]maz çileler.
[D#]Durma, dur[E]sun yüre[D#]ğim,
[C#m]Sana binlerce kez ö[D#]leceğim.

[G#m]Bozulur yasak[D#m]lar, kurallar.
[B]Seviş[E]mek ba[F#]ğışlan[G#m]maz,
[C#m]Affetme be[F#]ni.
[D#m]İçimde kor[E]ku, heyecan.
[G#m]Aşkınla ba[E]şım dönerken,
[C#m]Vursalar öle[D#m]mem.Elinize sağlık. Vursalar Ölemem akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Vursalar Ölemem şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör