Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Oğuzhan Koç – Giden Günlerim Oldu Ukulele Akorları

Giden Günlerim Oldu ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2009 yılında piyasaya sürülen Uzun Yol Şarkıları albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç & Gülben Ergen şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Giden günlerim oldu.
Seni anmadım yola bakmadım hâlâ.
Dile  gelmeden düşlerim yalnızlığa.
Susman da yeterdi son vermem için hayatıma.

Tüm güllerim soldu.
Sana atmadım taraf olmadım asla.
Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa.
Gülmen de yeterdi, geri gelmem için hayata.

Beni alsalar ipe koysalar.
Dayanamaz yine kadere salsalar.
Gönlüm arıyor titriyorum bak.

Sıra gelmeden gidemem ki ben.
Tutmaz ellerim seni görmeden.
Zaman geçiyor bekliyorum bak.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç & Gülben Ergen Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç & Gülben Ergen - Giden Günlerim Oldu Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç & Gülben Ergen - Giden Günlerim Oldu
Albüm:Uzun Yol Şarkıları
Çıkış Yılı:2009
Akorlar:[D#m], [C#], [B], [A#m]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Giden Günlerim Oldu", Oğuzhan Koç & Gülben Ergen imzasını taşıyan ve 2009 yılında piyasaya sürülen Uzun Yol Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Giden Günlerim Oldu adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Giden Günlerim Oldu ukulele akorları: [D#m], [C#], [B], [A#m]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Giden Günlerim Oldu kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Giden Günlerim Oldu ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç & Gülben Ergen orijinal tonu D#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç & Gülben Ergen şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Giden Günlerim Oldu Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç & Gülben Ergen) | Ukulele Türkiye

Giden Günlerim Oldu Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç & Gülben Ergen şarkısı olan Giden Günlerim Oldu ukulele akorları [D#m], [C#], [B], [A#m](orijinal D#m tonunda). Giden Günlerim Oldu kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç & Gülben Ergen Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Giden Günlerim Oldu şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [D#m], [C#], [B], [A#m] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [D#m], [C#], [B], [A#m] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Giden Günlerim Oldu kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Giden Günlerim Oldu şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Giden Günlerim Oldu Giden Günlerim Oldu Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Giden Günlerim Oldu şarkısı 2009 yılında yayınlanan Uzun Yol Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç & Gülben Ergen tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu D#m olan Giden Günlerim Oldu şarkısını [D#m], [C#], [B], [A#m] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Giden Günlerim Oldu Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Giden Günlerim Oldu ukulele, Giden Günlerim Oldu ukulele akor, Giden Günlerim Oldu ukulele kolay akor, ukulele Giden Günlerim Oldu akor, Giden Günlerim Oldu ukulele tab, Giden Günlerim Oldu ukulele ritim, Oğuzhan Koç & Gülben Ergen ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Giden Günlerim Oldu ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın