Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Manuş Baba – Aşkın Kederi Ukulele Akorları

Aşkın Kederi ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Dönersen Islık Çal albümündeki bu popüler Manuş Baba şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sakladım gözlerimi,
O gece ben  senden.
O gece ben  senden,
Veda ederken.

Anladım ki  dönüş  yok,
Uzaklaşıp giderken.
Kurtar Allahım beni,
Bu aşkın kederinden.

Gözlerimde yaşlarla,
Dolaştım sokaklarda.
Dolaştım sokaklarda,
Yalnız başıma.

Geriye ne kaldı ki?
Şimdi  eski günlerden,
Kurtar Allahım beni,
Bu aşkın kederinden.

Belki de yıllar sonra,
Yine senle olmak var.
Yine senle olmak var,
Eskisi gibi.

İsterim ki yerimi.
Almasın başka biri,
Kurtar Allahım beni,
Bu aşkın kederinden.


Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Manuş Baba Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Manuş Baba - Aşkın Kederi Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Manuş Baba - Aşkın Kederi
Albüm:Dönersen Islık Çal
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[A#m], [Fm], [D#m], [G#], [C#]
Ritim:AY - AY - AY - AY
Tür:Array
"Aşkın Kederi", Manuş Baba imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Dönersen Islık Çal albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Aşkın Kederi adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Aşkın Kederi ukulele akorları: [A#m], [Fm], [D#m], [G#], [C#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Aşkın Kederi kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Aşkın Kederi ukulele ritimleri: AY - AY - AY - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Manuş Baba orijinal tonu A#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Manuş Baba şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Aşkın Kederi Ukulele Akorları (Manuş Baba) | Ukulele Türkiye

Aşkın Kederi Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Manuş Baba şarkısı olan Aşkın Kederi ukulele akorları [A#m], [Fm], [D#m], [G#], [C#](orijinal A#m tonunda). Aşkın Kederi kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Manuş Baba Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Aşkın Kederi şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [A#m], [Fm], [D#m], [G#], [C#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [A#m], [Fm], [D#m], [G#], [C#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Aşkın Kederi kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Aşkın Kederi şarkısını ukulelede çalarken AY - AY - AY - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AY - AY - AY - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Aşkın Kederi Aşkın Kederi Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Aşkın Kederi şarkısı 2017 yılında yayınlanan Dönersen Islık Çal adlı albümde yer almaktadır. Manuş Baba tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu A#m olan Aşkın Kederi şarkısını [A#m], [Fm], [D#m], [G#], [C#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Aşkın Kederi ukulele, Aşkın Kederi ukulele akor, Aşkın Kederi ukulele kolay akor, ukulele Aşkın Kederi akor, Aşkın Kederi ukulele tab, Aşkın Kederi ukulele ritim, Manuş Baba ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Aşkın Kederi ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın