Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Kıraç – Kan ve Gül Ukulele Akorları

Kan ve Gül ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2001 yılında piyasaya sürülen Zaman albümündeki bu popüler Kıraç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kan ve gül gülle diken aşkım ve sen
Birbirine dönük sırt sen ve ben,
Bilmem anlatabiliyor muyum?

Seviyorum seviyor musun, ağlıyorum gülüyor musun?
Özlüyorum gidiyor musun, sevdikçe itiyor musun?
Peki öyle olsun.

Sarılıp öpen, ağlayıp gülen, sonra kaçıp giden
Fırtınayla sakin gece, bir bilmece

Seviyorum seviyor musun, ağlıyorum gülüyor musun?
Özlüyorum gidiyor musun, sevdikçe itiyor musun?
Peki öyle olsun.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Kıraç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Kıraç - Kan ve Gül Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Kıraç - Kan ve Gül
Albüm:Zaman
Çıkış Yılı:2001
Akorlar:[Em], [Am], [G], [D], [C], [B7]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Array
"Kan ve Gül", Kıraç imzasını taşıyan ve 2001 yılında piyasaya sürülen Zaman albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Kan ve Gül adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Kan ve Gül ukulele akorları: [Em], [Am], [G], [D], [C], [B7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Kan ve Gül kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Kan ve Gül ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Kıraç orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Kıraç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Kan ve Gül Ukulele Akorları (Kıraç) | Ukulele Türkiye

Kan ve Gül Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Kıraç şarkısı olan Kan ve Gül ukulele akorları [Em], [Am], [G], [D], [C], [B7](orijinal Em tonunda). Kan ve Gül kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Kıraç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Kan ve Gül şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [G], [D], [C], [B7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [G], [D], [C], [B7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Kan ve Gül kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Kan ve Gül şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Kan ve Gül Kan ve Gül Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Kan ve Gül şarkısı 2001 yılında yayınlanan Zaman adlı albümde yer almaktadır. Kıraç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Kan ve Gül şarkısını [Em], [Am], [G], [D], [C], [B7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Kan ve Gül ukulele, Kan ve Gül ukulele akor, Kan ve Gül ukulele kolay akor, ukulele Kan ve Gül akor, Kan ve Gül ukulele tab, Kan ve Gül ukulele ritim, Kıraç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Kan ve Gül ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın