Kıraç – Kan ve Gül Ukulele Akorları

Kıraç - Kan ve Gül ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2001 yayınlanan Zaman albümünde yer alan bu Kıraç şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Zaman
Çıkış Yılı: 2001
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Kıraç’ın Kan ve Gül adlı şarkısının ukulele akorları ve ritim gösterimi sizleri bekliyor. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[Em]Kan ve gül [Em]gülle diken [Am]aşkım ve sen[Am]
[Am]Birbirine [Am]dönük sırt [Em]sen ve ben,[G]
Bil[D]mem anlata[Em]biliyor muyum?

[Em]Seviyorum [D]seviyor musun, [Em]ağlıyorum [D]gülüyor musun?
[Em]Özlüyorum [D]gidiyor musun, [G]sevdikçe [D]itiyor musun?
[C]Peki öyle [B7]olsun.

[Em]Sarılıp öpen, [Em]ağlayıp gülen, [Am]sonra kaçıp gi[Am]den
[Am]Fırtınayla [Am]sakin gece, [Em]bir bilmece[G]

[Em]Seviyorum [D]seviyor musun, [Em]ağlıyorum [D]gülüyor musun?
[Em]Özlüyorum [D]gidiyor musun, [G]sevdikçe [D]itiyor musun?
[C]Peki öyle [B7]olsun.Elinize sağlık. Kan ve Gül akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Kan ve Gül şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör