Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Mor ve Ötesi – Araf Ukulele Akorları

Araf ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2010 yılında piyasaya sürülen Masumiyetin Ziyan Olmaz albümündeki bu popüler Mor ve Ötesi şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kalbin işine bak, yüzüne bakamaz.
Ağlar durur, sen uyurken.
Yalnız olamayan böyle mi yapar, dersen anlarım.

Aşkın içine bak en güzeline.
Hem var hem yok mu bile bile.
Adalet yok ya canımı yakar,
Bu sessizlik.

Yerimi bilmem, bilmem ne taraftayım.
Sesimi duymam, ne zamandır araftayım.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Mor ve Ötesi Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Mor ve Ötesi - Araf Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Mor ve Ötesi - Araf
Albüm:Masumiyetin Ziyan Olmaz
Çıkış Yılı:2010
Akorlar:[Dm], [Bb], [Am], [Gm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Indie
"Araf", Mor ve Ötesi imzasını taşıyan ve 2010 yılında piyasaya sürülen Masumiyetin Ziyan Olmaz albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Araf adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Araf ukulele akorları: [Dm], [Bb], [Am], [Gm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Araf kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Araf ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Mor ve Ötesi orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Mor ve Ötesi şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Araf Ukulele Akorları (Mor ve Ötesi) | Ukulele Türkiye

Araf Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Mor ve Ötesi şarkısı olan Araf ukulele akorları [Dm], [Bb], [Am], [Gm](orijinal Dm tonunda). Araf kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Mor ve Ötesi Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Araf şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [Bb], [Am], [Gm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [Bb], [Am], [Gm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Araf kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Araf şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Araf Araf Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Araf şarkısı 2010 yılında yayınlanan Masumiyetin Ziyan Olmaz adlı albümde yer almaktadır. Mor ve Ötesi tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Araf şarkısını [Dm], [Bb], [Am], [Gm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Araf ukulele, Araf ukulele akor, Araf ukulele kolay akor, ukulele Araf akor, Araf ukulele tab, Araf ukulele ritim, Mor ve Ötesi ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Araf ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın