Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Mirkelam – Her Gece Ukulele Akorları

Her Gece ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1995 yılında piyasaya sürülen Her Gece albümündeki bu popüler Mirkelam şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Öyle günler oldu ki senle,
Konuşmasam olmaz ki.
Resimleri bir yana atmak hiç olmaz ki.
Seni unutturmaz ki.

Bu yüzden her gece ben,
Her gece üzülmüşüm.
O yüzden her gece bu,
Aşkın diline düşmüşüm

Söyle sevgili hadi söyle,
Hiç mi mutlu olmadık.
Martıları sayarken hiç mi hayal kurmadık.
Denizlere bakarken

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Mirkelam Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Mirkelam - Her Gece Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Mirkelam - Her Gece
Albüm:Her Gece
Çıkış Yılı:1995
Akorlar:[A], [Bm], [F#m], [E7], [Bm]
Ritim:AYAYAY - AA
Tür:Pop
"Her Gece", Mirkelam imzasını taşıyan ve 1995 yılında piyasaya sürülen Her Gece albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Her Gece adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Her Gece ukulele akorları: [A], [Bm], [F#m], [E7], [Bm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Her Gece kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Her Gece ukulele ritimleri: AYAYAY - AA. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Mirkelam orijinal tonu A tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Mirkelam şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Her Gece Ukulele Akorları (Mirkelam) | Ukulele Türkiye

Her Gece Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Mirkelam şarkısı olan Her Gece ukulele akorları [A], [Bm], [F#m], [E7], [Bm](orijinal A tonunda). Her Gece kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Mirkelam Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Her Gece şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [A], [Bm], [F#m], [E7], [Bm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [A], [Bm], [F#m], [E7], [Bm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Her Gece kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Her Gece şarkısını ukulelede çalarken AYAYAY - AA ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AYAYAY - AA ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Her Gece Her Gece Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Her Gece şarkısı 1995 yılında yayınlanan Her Gece adlı albümde yer almaktadır. Mirkelam tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu A olan Her Gece şarkısını [A], [Bm], [F#m], [E7], [Bm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Her Gece ukulele, Her Gece ukulele akor, Her Gece ukulele kolay akor, ukulele Her Gece akor, Her Gece ukulele tab, Her Gece ukulele ritim, Mirkelam ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Her Gece ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın