Ufuk Baydemir – Ay Tenli Kadın Ukulele Akorları

Ay Tenli Kadın ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Sevda Gibi albümündeki bu popüler Ufuk Baydemir şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Senin derinlerinde bir yerde buldum,
Sımsıkı sarılacak, karışacak köklerimiz.
Görmek, beraber olmak seninle
Çok güzel belki, ama düşlemek bambaşka.

Tenin almış beyazlığını, aydan.
Saçlarının rengi, geceden,
Bundan geceye sevdam…

Sen örterken benimle kalbini,
Al aklım gibi hissimi,
Al, çünkü özlüyorum…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ufuk Baydemir Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ufuk Baydemir - Ay Tenli Kadın Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ufuk Baydemir - Ay Tenli Kadın
Albüm:Sevda Gibi
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[F#], [Bbm], [B]
Ritim:A - AAY
Tür:Rock
"Ay Tenli Kadın", Ufuk Baydemir imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Sevda Gibi albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Ay Tenli Kadın adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ay Tenli Kadın ukulele akorları: [F#], [Bbm], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ay Tenli Kadın kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ay Tenli Kadın ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ufuk Baydemir orijinal tonu F# tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ufuk Baydemir şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ay Tenli Kadın Ukulele Akorları (Ufuk Baydemir) | Ukulele Türkiye

Ay Tenli Kadın Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ufuk Baydemir şarkısı olan Ay Tenli Kadın ukulele akorları [F#], [Bbm], [B](orijinal F# tonunda). Ay Tenli Kadın kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ufuk Baydemir Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ay Tenli Kadın şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#], [Bbm], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#], [Bbm], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ay Tenli Kadın kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ay Tenli Kadın şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ay Tenli Kadın Ay Tenli Kadın Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ay Tenli Kadın şarkısı 2018 yılında yayınlanan Sevda Gibi adlı albümde yer almaktadır. Ufuk Baydemir tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F# olan Ay Tenli Kadın şarkısını [F#], [Bbm], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Ay Tenli Kadın Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Ay Tenli Kadın ukulele, Ay Tenli Kadın ukulele akor, Ay Tenli Kadın ukulele kolay akor, ukulele Ay Tenli Kadın akor, Ay Tenli Kadın ukulele tab, Ay Tenli Kadın ukulele ritim, Ufuk Baydemir ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ay Tenli Kadın ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın