Pinhani – Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Ukulele Akor

Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2008 yılında piyasaya sürülen Zaman Beklemez albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Umutsuz olduğu bir anda,
Sevmek ister her insan.
Birazcık şanslıysan, neden olmasın?

Kendinden emin değilsen, sevme.
Bensiz mutluysan, hep öyle kal.

Eğer her gece yattığında,
Büyülü düşler sana,
Benden bahsediyorsa;

Hemen tatlı uykundan uyan,
Çünkü ben hiç uyuyamam
Seni düşündüğüm zaman.

Ben ki sevmekten hiç usanmam.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam
Albüm:Zaman Beklemez
Çıkış Yılı:2008
Akorlar:[Am], [Dm], [C], [E], [F], [G]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Pop
"Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam", Pinhani imzasını taşıyan ve 2008 yılında piyasaya sürülen Zaman Beklemez albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
 • Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele akorları: [Am], [Dm], [C], [E], [F], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
 • Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
 • Pinhani orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
 • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele akorları [Am], [Dm], [C], [E], [F], [G](orijinal Am tonunda). Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

 1. Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Dm], [C], [E], [F], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
 2. [Am], [Dm], [C], [E], [F], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
 3. Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam şarkısı 2008 yılında yayınlanan Zaman Beklemez adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam şarkısını [Am], [Dm], [C], [E], [F], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele, Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele akor, Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele kolay akor, ukulele Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam akor, Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele tab, Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Pinhani – Ben ki Sevmekten Hiç Usanmam Ukulele Akor” üzerine 2 yorum

  • Evet. Yakın bir zamanda bütün şarkılara ve videolara ritm bilgilerini ekleyeceğim. Şuan için akor derslerini tamamlamaya çalışıyorum. Bir sonraki işim o olacak.

   Yanıtla

Yorum yapın