Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Grup Şurup – Benimle Oynar Mısın Ukulele Akorları

Benimle Oynar Mısın ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2002 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Grup Şurup şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Gül, ben gülünce sen de gül.
Hep benim yanımda ol.
Koşalım birlikte yarınlara.

Anlat, bana sevgiyi anlat
Elimden tut götür beni
Gelecek o güzel mutlu günlere

Benimle oynar mısın benimle
Oynar mısın benimle
Umutla ve neşeyle.

Benimle oynar mısın benimle
Oynar mısın benimle
Umutla ve neşeyle.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Grup Şurup Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Grup Şurup - Benimle Oynar Mısın Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Grup Şurup - Benimle Oynar Mısın
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2002
Akorlar:[Dm], [Bb], [C], [Am], [Gm], [G], [A]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Çocuk
"Benimle Oynar Mısın", Grup Şurup imzasını taşıyan ve 2002 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Benimle Oynar Mısın adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Benimle Oynar Mısın ukulele akorları: [Dm], [Bb], [C], [Am], [Gm], [G], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Benimle Oynar Mısın kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Benimle Oynar Mısın ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Grup Şurup orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Grup Şurup şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Benimle Oynar Mısın Ukulele Akorları (Grup Şurup) | Ukulele Türkiye

Benimle Oynar Mısın Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Grup Şurup şarkısı olan Benimle Oynar Mısın ukulele akorları [Dm], [Bb], [C], [Am], [Gm], [G], [A](orijinal Dm tonunda). Benimle Oynar Mısın kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Grup Şurup Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Benimle Oynar Mısın şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [Bb], [C], [Am], [Gm], [G], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [Bb], [C], [Am], [Gm], [G], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Benimle Oynar Mısın kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Benimle Oynar Mısın şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Benimle Oynar Mısın Benimle Oynar Mısın Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Benimle Oynar Mısın şarkısı 2002 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Grup Şurup tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Benimle Oynar Mısın şarkısını [Dm], [Bb], [C], [Am], [Gm], [G], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Benimle Oynar Mısın Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Benimle Oynar Mısın ukulele, Benimle Oynar Mısın ukulele akor, Benimle Oynar Mısın ukulele kolay akor, ukulele Benimle Oynar Mısın akor, Benimle Oynar Mısın ukulele tab, Benimle Oynar Mısın ukulele ritim, Grup Şurup ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Benimle Oynar Mısın ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın