Grup Şurup – Benimle Oynar Mısın Ukulele Akorları

Grup Şurup - Benimle Oynar Mısın ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2002 yayınlanan Single albümünde yer alan bu Grup Şurup şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Çocuk
Albüm: Single
Çıkış Yılı: 2002
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, sevilen çocuk şarkısı Grup Şurup – Benimle Oynar Mısın’nın ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim (İlk iki bölüm): A
Ritim (Nakarat): A – AY – YAY

[Dm] [Bb] [C] [C] [Dm] [Bb] [C] [C]

[Dm]Gül, ben gül[Am]ünce sen de [Dm]gül.
Hep be[Am]nim yanımda [F]ol.
Koşa[Gm]lım birlik[Dm]te yarınla[A]ra.

An[Dm]lat, bana [Am]sevgiyi an[Dm]lat
Elim[Am]den tut götür be[F]ni
Gele[Gm]cek o güzel [Dm]mutlu günle[A]re

Benim[D]le oy[G]nar mısın benim[D]le
Oy[G]nar mısın benim[D]le
Umut[G]la ve neşey[A]le.

Benim[D]le oy[G]nar mısın benim[D]le
Oy[G]nar mısın benim[D]le
Umut[G]la ve neşey[A]le.Elinize sağlık. Benimle Oynar Mısın akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Benimle Oynar Mısın şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör