Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Yaşlı Amca – Ve Ben Ukulele Akorları

Ve Ben ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Akşamüstü albümündeki bu popüler Yaşlı Amca şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Ve ben senin gibi gülen biri tamadım.
Ve sen gibi bakan.
Bir polen gibisin, hafif ama amasız
Ve her gülüşün, yeni bir bahar

Ve ben sana değil, ben sana değil,
Ben sana değil.

Evinin yollarına, postersiz duvarlarına
Yağmurlu sokaklarına aşık oldum
Lüle lüle saçlarına, kızarmamış yanaklarına
Islanmış kurallarına aşık oldum

Ve ben senin gibi gülen biri tamadım.
Ve sen gibi bakan.
Bir bulut gibisin yakın ama dokunulmaz.
Ve her rüzgâr seni de alır.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yaşlı Amca Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yaşlı Amca - Ve Ben Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yaşlı Amca - Ve Ben
Albüm:Akşamüstü
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[B], [C#m], [D#], [G#m], [F#]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Alternatif, Indie
"Ve Ben", Yaşlı Amca imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Akşamüstü albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Ve Ben adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ve Ben ukulele akorları: [B], [C#m], [D#], [G#m], [F#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ve Ben kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ve Ben ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yaşlı Amca orijinal tonu B tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yaşlı Amca şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ve Ben Ukulele Akorları (Yaşlı Amca) | Ukulele Türkiye

Ve Ben Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yaşlı Amca şarkısı olan Ve Ben ukulele akorları [B], [C#m], [D#], [G#m], [F#](orijinal B tonunda). Ve Ben kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yaşlı Amca Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ve Ben şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [B], [C#m], [D#], [G#m], [F#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [B], [C#m], [D#], [G#m], [F#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ve Ben kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ve Ben şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ve Ben Ve Ben Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ve Ben şarkısı 2017 yılında yayınlanan Akşamüstü adlı albümde yer almaktadır. Yaşlı Amca tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu B olan Ve Ben şarkısını [B], [C#m], [D#], [G#m], [F#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Ve Ben ukulele, Ve Ben ukulele akor, Ve Ben ukulele kolay akor, ukulele Ve Ben akor, Ve Ben ukulele tab, Ve Ben ukulele ritim, Yaşlı Amca ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ve Ben ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın