Haluk Levent – Hani Benim Olacaktın Ukulele Akorları

Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1997 yayınlanan Mektup albümünde yer alan bu Haluk Levent şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock
Albüm: Mektup
Çıkış Yılı: 1997
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.
Bu yazıda, Haluk Levent’in Hani Benim Olacaktın adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – Y – AY
Basit Ritim: A – A – A – A

Dünyalar ver[E]dim, gözlerinin uğru[Am]na.
Kaçamak saat[E]ler, sonsuz kelime[Am]ler…
Unuttun mu [E]yar, söz verdin ba[Am]na?
Gitmeyecek[E]tin, daha neler ne[Am]ler…

[Am]Şimdi uzaklarda[Dm]sın,
Bensiz sevdalarda[Am]sın.
Söyle, söyle güne[Dm]şin kızı,
Ne yapmakta[E]sın?

Hani benim, [E]hani benim,
Benim olacak[Am]tın?
[Am]İki bahar önce, [E]okulun bitince
Bana varacak[Am]tın?Elinize sağlık. Hani Benim Olacaktın akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Hani Benim Olacaktın şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör