Haluk Levent – Hani Benim Olacaktın Ukulele Akorları

Hani Benim Olacaktın ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1997 yılında piyasaya sürülen Mektup albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Dünyalar verdim, gözlerinin uğruna.
Kaçamak saatler, sonsuz kelimeler…
Unuttun mu yar, söz verdin bana?
Gitmeyecektin, daha neler neler…

Şimdi uzaklardasın,
Bensiz sevdalardasın.
Söyle, söyle güneşin kızı,
Ne yapmaktasın?

Hani benim, hani benim,
Benim olacaktın?
İki bahar önce, okulun bitince
Bana varacaktın?

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın
Albüm:Mektup
Çıkış Yılı:1997
Akorlar:[E], [Am], [Dm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock
"Hani Benim Olacaktın", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 1997 yılında piyasaya sürülen Mektup albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Hani Benim Olacaktın adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Hani Benim Olacaktın ukulele akorları: [E], [Am], [Dm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Hani Benim Olacaktın kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Hani Benim Olacaktın ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu E tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Hani Benim Olacaktın Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Hani Benim Olacaktın Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Hani Benim Olacaktın ukulele akorları [E], [Am], [Dm](orijinal E tonunda). Hani Benim Olacaktın kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Hani Benim Olacaktın şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [E], [Am], [Dm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [E], [Am], [Dm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Hani Benim Olacaktın kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Hani Benim Olacaktın şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Hani Benim Olacaktın Hani Benim Olacaktın Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Hani Benim Olacaktın şarkısı 1997 yılında yayınlanan Mektup adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu E olan Hani Benim Olacaktın şarkısını [E], [Am], [Dm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Hani Benim Olacaktın Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Hani Benim Olacaktın ukulele, Hani Benim Olacaktın ukulele akor, Hani Benim Olacaktın ukulele kolay akor, ukulele Hani Benim Olacaktın akor, Hani Benim Olacaktın ukulele tab, Hani Benim Olacaktın ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Hani Benim Olacaktın ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın