Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Yeni Türkü – Maskeli Balo Ukulele Akorları

Maskeli Balo ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1983 yılında piyasaya sürülen Akdeniz Akdeniz albümündeki bu popüler Yeni Türkü şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yâredir sinede eski sevgili, eski sevgili eski günler
Hayata baksana takmıyor kimseyi,
Hiçbir şey diriltmez artık geçmişi, yaredir yine de.

Yaktım gemilerimi, dönüş yok artık geri.
Tak etti canıma, bu maskeli balo.
Bu maskeli balo ve onun sahte yüzleri.

Yâredir sinede eski sevgili, ne yapsan kolay unutulmaz
Ağlama geçmişe yaşadık bitti.
Anılar bizi yalnız bırakmaz, yalnızız yine de.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yeni Türkü Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yeni Türkü - Maskeli Balo Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yeni Türkü - Maskeli Balo
Albüm:Akdeniz Akdeniz
Çıkış Yılı:1983
Akorlar:[Em], [B7], [E7], [Am], [G]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Folk
"Maskeli Balo", Yeni Türkü imzasını taşıyan ve 1983 yılında piyasaya sürülen Akdeniz Akdeniz albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Folk türü altında değerlendirilen Maskeli Balo adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Maskeli Balo ukulele akorları: [Em], [B7], [E7], [Am], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Maskeli Balo kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Maskeli Balo ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yeni Türkü orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yeni Türkü şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Maskeli Balo Ukulele Akorları (Yeni Türkü) | Ukulele Türkiye

Maskeli Balo Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yeni Türkü şarkısı olan Maskeli Balo ukulele akorları [Em], [B7], [E7], [Am], [G](orijinal Em tonunda). Maskeli Balo kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yeni Türkü Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Maskeli Balo şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [B7], [E7], [Am], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [B7], [E7], [Am], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Maskeli Balo kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Maskeli Balo şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Maskeli Balo Maskeli Balo Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Maskeli Balo şarkısı 1983 yılında yayınlanan Akdeniz Akdeniz adlı albümde yer almaktadır. Yeni Türkü tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Maskeli Balo şarkısını [Em], [B7], [E7], [Am], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Maskeli Balo Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Maskeli Balo ukulele, Maskeli Balo ukulele akor, Maskeli Balo ukulele kolay akor, ukulele Maskeli Balo akor, Maskeli Balo ukulele tab, Maskeli Balo ukulele ritim, Yeni Türkü ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Maskeli Balo ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın