Teoman – Saat 03:00 Ukulele Akorları

Teoman - Saat 03:00 ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2003 yayınlanan Teoman albümünde yer alan bu Teoman şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Teoman
Çıkış Yılı: 2003
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Teoman – Saat 03:00 şarkısını aşağıdaki akorları kullanarak çalabilirsiniz. Başlamadan önce ukulelenizin doğru akort edildiğinden emin olunuz. Şarkıda paylaşılan akorların standart akort düzeni (GCEA) formatına uygun olduğunu unutmayınız. Akorların gösterimini anlamadıysanız akor gösterimi başlıklı yazıyı okuyunuz. Şarkıyı nasıl çalacağınız konusunda bir fikriniz yoksa sitemizde yer alan ukulele derslerine hemen şimdi başlayabilirsiniz. Keyifli çalmalar.

Ritim: AA – YY – AY

[Am] Saat 3:00 olmuş, resimler buruşmuş.
Karlar erir [Em] ken, saçlarımda. [Am]
[Am] Sen hep güzelsin, benimse içtiğim.
Her bir damla [Em] yaralarıma vurmuş. [Am]

[C] Koşma yorulduysan [Am], [F] anaforda [Dm] boğulduysan.
[G] Sen de [Em] korkuyorsan [C] yalnızlıktan.
[C] Bilme istemiyorsan [Am], [F] bir an bile [Dm] gülmüyorsan.
[G] Sen de [Em] sıkıldıysan [C] yalanlarımızdan. [Am]

[Am] Saat 3:00 olmuş, soğuktan deniz donmuş,
Balıklar [Em] kıyılara vurmuş. [Am]
[Am] Küçük bir kar tanesi, onca yolu uçmuş.
Sonunda [Em] tam dilimin ucuna konmuş. [Am]

[C] Koşma yorulduysan [Am], [F] anaforda [Dm] boğulduysan.
[G] Sen de [Em] korkuyorsan [C] yalnızlıktan.
[C] Bilme istemiyorsan [Am], [F] bir an bile [Dm] gülmüyorsan.
[G] Sen de [Em] sıkıldıysan [C] yalanlarımızdan. [Am]

Teoman’ın diğer şarkılarına ulaşmak için tıklayın.

Teoman – Saat 03:00 şarkısının sonuna gelmiş bulunuyoruz. Hazır eliniz ısınmışken başka şarkılar da çalmak isterseniz sanatçılar listemizi kontrol edebilirsiniz. Şarkıda; akorlar, akorların yerleri ve ritim konusunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle Facebook sayfası veya e-posta yoluyla iletişime geçin. Ukulele Türkiye onu seven küçük kitlesi ile mutlu mesut bir şekilde yaşantısına devam etmektedir. Sitede sağlanan içeriğin tamamı ücretsizdir. Bu sitenin size katkı sağladığını, ukulele konusunda Türkçe içerik eksikliğini bir nebze olsun doldurduğunu düşünüyorsanız, siteye bağış yaparak bize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca Ukulele Türkiye Facebook sayfamızı beğenerek veya YouTube kanalımıza abone olarak da bizleri motive edebilirsiniz. Esen kalın.Elinize sağlık. Saat 03:00 akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Saat 03:00 şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör