Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Çocuk Şarkıları – Daha Dün Annemizin Ukulele Akorları

Daha Dün Annemizin ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Daha dün annemizin kollarında yaşarken
Çiçekli bahçemizin yollarında koşarken
Şimdi okullu olduk, sınıfları doldurduk.
Sevinçliyiz hepimiz, yaşasın okulumuz.

Okul bizim yuvamız, onu temiz tutarız.
Öğretmenler annemiz, onları çok severiz.
Şimdi okullu olduk, sınıfları doldurduk.
Sevinçliyiz hepimiz, yaşasın okulumuz.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Daha Dün Annemizin Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Daha Dün Annemizin
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[C], [F]
Ritim:A - A
Tür:Çocuk
"Daha Dün Annemizin", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Daha Dün Annemizin adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Daha Dün Annemizin ukulele akorları: [C], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Daha Dün Annemizin kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Daha Dün Annemizin ukulele ritimleri: A - A. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Daha Dün Annemizin Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Daha Dün Annemizin Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Daha Dün Annemizin ukulele akorları [C], [F](orijinal C tonunda). Daha Dün Annemizin kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Daha Dün Annemizin şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Daha Dün Annemizin kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Daha Dün Annemizin şarkısını ukulelede çalarken A - A ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Daha Dün Annemizin Daha Dün Annemizin Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Daha Dün Annemizin şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Daha Dün Annemizin şarkısını [C], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Daha Dün Annemizin ukulele, Daha Dün Annemizin ukulele akor, Daha Dün Annemizin ukulele kolay akor, ukulele Daha Dün Annemizin akor, Daha Dün Annemizin ukulele tab, Daha Dün Annemizin ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Daha Dün Annemizin ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın