Çocuk Şarkıları – Daha Dün Annemizin Ukulele Akorları

Çocuk Şarkıları - Daha Dün Annemizin ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1990 yayınlanan Çocuk Şarkıları albümünde yer alan bu Çocuk Şarkıları şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Çocuk
Albüm: Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı: 1990
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Ritim: A (her bir akoru tek bir defa aşağı yönlü vurarak şarkıyı çalabilirsiniz.

[C]Daha [C]dün an[F]nemi[C]zin [F]kolla[C]rında [G]yaşar[C]ken
[C]
Çiçek[C]li bah[F]çemi[C]zin [F]yolla[C]rında [G]koşar[C]ken
[C]
Şimdi [C]okul[F]lu ol[G]duk, [C]sınıf[C]ları [F]doldur[G]duk.
[C]
Sevinç[C]liyiz [F]hepi[C]miz, [F]yaşa[C]sın o[G]kulu[C]muz.

[C]Okul [C]bizim [F]yuva[C]mız, [F]onu [C]temiz [G]tuta[C]rız.
[C]
Öğret[C]menler [F]anne[C]miz, [F]onla[C]rı çok [G]seve[C]riz.
[C]Şimdi [C]okul[F]lu ol[G]duk, [C]sınıf[C]ları [F]doldur[G]duk.
[C]
Sevinç[C]liyiz [F]hepi[C]miz, [F]yaşa[C]sın o[G]kulu[C]muz.Elinize sağlık. Daha Dün Annemizin akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Daha Dün Annemizin şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör