Gökhan Türkmen – Yüreğim Ukulele Akorları

Gökhan Türkmen - Yüreğim ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2010 yayınlanan Biraz Ayrılık albümünde yer alan bu Gökhan Türkmen şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop
Albüm: Biraz Ayrılık
Çıkış Yılı: 2010
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Gökhan Türkmen’in Yüreğim adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: AA – YY – AY
Basit Ritim: A – A – A – A

Kaç kere[Am] sustum, aşkı [Dm]güz yapanlara.
Varama[Em]dım sual edip, der[F]di soranlara.
Bin dert [Am]yükledim, aşi[Dm]kâr duvarlara.
Ağlaya[Em]madım sevdayı o[F]yun sananlara.

Nefesim[Am]de yaşattım, ismi[Em]ni inadına.
Hisset[F]meden yalandan, [Em]haykıranlara.
Rengi[Am]ni göremedim, [Em]son bakışlarda.
Kokuna [F]sarıldı gitti; şim[Em]di rüzgârlarda.

Bile bile [F]yandı yüreğim,[F]
Yana yana [Em]söndü yüreğim.[Em]
Benim sonum [Dm]senle bilirim,[Dm]
Unutama[Em]dım seni.Elinize sağlık. Yüreğim akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Yüreğim şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör