Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Gökhan Türkmen – Yüreğim Ukulele Akorları

Yüreğim ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2010 yılında piyasaya sürülen Biraz Ayrılık albümündeki bu popüler Gökhan Türkmen şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kaç kere sustum, aşkı güz yapanlara.
Varamadım sual edip, derdi soranlara.
Bin dert yükledim, aşikâr duvarlara.
Ağlayamadım sevdayı oyun sananlara.

Nefesimde yaşattım, ismini inadına.
Hissetmeden yalandan, haykıranlara.
Rengini göremedim, son bakışlarda.
Kokuna sarıldı gitti; şimdi rüzgârlarda.

Bile bile yandı yüreğim,
Yana yana söndü yüreğim.
Benim sonum senle bilirim,
Unutamadım seni.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Gökhan Türkmen Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Gökhan Türkmen - Yüreğim Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Gökhan Türkmen - Yüreğim
Albüm:Biraz Ayrılık
Çıkış Yılı:2010
Akorlar:[Am], [Dm], [Em], [F]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Yüreğim", Gökhan Türkmen imzasını taşıyan ve 2010 yılında piyasaya sürülen Biraz Ayrılık albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Yüreğim adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yüreğim ukulele akorları: [Am], [Dm], [Em], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yüreğim kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yüreğim ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Gökhan Türkmen orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Gökhan Türkmen şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yüreğim Ukulele Akorları (Gökhan Türkmen) | Ukulele Türkiye

Yüreğim Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Gökhan Türkmen şarkısı olan Yüreğim ukulele akorları [Am], [Dm], [Em], [F](orijinal Am tonunda). Yüreğim kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Gökhan Türkmen Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yüreğim şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Dm], [Em], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Dm], [Em], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yüreğim kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yüreğim şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yüreğim Yüreğim Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yüreğim şarkısı 2010 yılında yayınlanan Biraz Ayrılık adlı albümde yer almaktadır. Gökhan Türkmen tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Yüreğim şarkısını [Am], [Dm], [Em], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yüreğim Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yüreğim ukulele, Yüreğim ukulele akor, Yüreğim ukulele kolay akor, ukulele Yüreğim akor, Yüreğim ukulele tab, Yüreğim ukulele ritim, Gökhan Türkmen ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yüreğim ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın