Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Çocuk Şarkıları – Arı Vız Vız Vız Ukulele Akorları

Arı Vız Vız Vız ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yaz geldi, çiçekler açtı; arılar hep çalıştı
Yaz geldi, çiçekler açtı; arılar hep çalıştı
Arı vız vız vız; arı vız vız vız,
Arı vız vız vız diye çalışır.

Önce menekşeyi koklar, sonra gülü emeriz.
Çiçek balını, çiçek balını.
Çiçek balını, Biz çok severiz.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Arı Vız Vız Vız Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Arı Vız Vız Vız
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[C], [F]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Çocuk
"Arı Vız Vız Vız", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Arı Vız Vız Vız adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Arı Vız Vız Vız ukulele akorları: [C], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Arı Vız Vız Vız kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Arı Vız Vız Vız ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Arı Vız Vız Vız Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Arı Vız Vız Vız Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Arı Vız Vız Vız ukulele akorları [C], [F](orijinal C tonunda). Arı Vız Vız Vız kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Arı Vız Vız Vız şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Arı Vız Vız Vız kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Arı Vız Vız Vız şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Arı Vız Vız Vız Arı Vız Vız Vız Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Arı Vız Vız Vız şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Arı Vız Vız Vız şarkısını [C], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Arı Vız Vız Vız Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Arı Vız Vız Vız ukulele, Arı Vız Vız Vız ukulele akor, Arı Vız Vız Vız ukulele kolay akor, ukulele Arı Vız Vız Vız akor, Arı Vız Vız Vız ukulele tab, Arı Vız Vız Vız ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Arı Vız Vız Vız ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın