Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Fikret Kızılok – Yeter Ki Ukulele Akorları

Yeter Ki ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1983 yılında piyasaya sürülen Zaman Zaman albümündeki bu popüler Fikret Kızılok şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Ellerim, gözlerim kelepçelerde;
Sevda çöllerinde.
Geçiyor günlerim, gecelerim
Sevda zindanlarında.

Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.
Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.

Varlığın dilimde bir yudum su,
Sevda çöllerinde.
Hayalin, serabın yeterdi bana;
Sevda zindanlarında.

Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.
Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Fikret Kızılok Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Fikret Kızılok - Yeter Ki Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Fikret Kızılok - Yeter Ki
Albüm:Zaman Zaman
Çıkış Yılı:1983
Akorlar:[Bm], [A], [F#m]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Indie, Folk
"Yeter Ki", Fikret Kızılok imzasını taşıyan ve 1983 yılında piyasaya sürülen Zaman Zaman albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie, Folk türü altında değerlendirilen Yeter Ki adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yeter Ki ukulele akorları: [Bm], [A], [F#m]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yeter Ki kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yeter Ki ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Fikret Kızılok orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Fikret Kızılok şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yeter Ki Ukulele Akorları (Fikret Kızılok) | Ukulele Türkiye

Yeter Ki Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Fikret Kızılok şarkısı olan Yeter Ki ukulele akorları [Bm], [A], [F#m](orijinal Bm tonunda). Yeter Ki kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Fikret Kızılok Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yeter Ki şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [A], [F#m] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [A], [F#m] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yeter Ki kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yeter Ki şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yeter Ki Yeter Ki Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yeter Ki şarkısı 1983 yılında yayınlanan Zaman Zaman adlı albümde yer almaktadır. Fikret Kızılok tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Yeter Ki şarkısını [Bm], [A], [F#m] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Yeter Ki ukulele, Yeter Ki ukulele akor, Yeter Ki ukulele kolay akor, ukulele Yeter Ki akor, Yeter Ki ukulele tab, Yeter Ki ukulele ritim, Fikret Kızılok ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yeter Ki ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın