Fikret Kızılok – Yeter Ki Ukulele Akorları

Fikret Kızılok - Yeter Ki ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1983 yayınlanan Zaman Zaman albümünde yer alan bu Fikret Kızılok şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie, Folk
Albüm: Zaman Zaman
Çıkış Yılı: 1983
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Fikret Kızılok’un Yeter Ki adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A – A – A

Elle[Bm]rim, gözlerim kelepçelerde;
Sev[A]da [F#m]çöllerin[Bm]de.
Geçi[Bm]yor günlerim, gecelerim
Sev[A]da zin[F#m]danların[Bm]da.

Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.
Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.

Varlı[Bm]ğın dilimde bir yudum su,
Sev[A]da [F#m]çöllerin[Bm]de.
Haya[Bm]lin, serabın yeterdi bana;
Sev[A]da [F#m]zindanların[Bm]da.

Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.
Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.Elinize sağlık. Yeter Ki akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Yeter Ki şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör