Haluk Levent – Yeter Ki Sen Sev Beni Ukulele Akorları

Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1997 yılında piyasaya sürülen Arkadaş! albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Ellerim, gözlerim kelepçelerde;
Sevda çöllerinde.
Geçiyor günlerim, gecelerim
Sevda zindanlarında.

Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.
Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.

Varlığın dilimde bir yudum su,
Sevda çöllerinde.
Hayalin, serabın yeterdi bana;
Sevda zindanlarında.

Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.
Yeter ki, sen sev beni;
Yeter ki, inan bana.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Yeter Ki Sen Sev Beni Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Yeter Ki Sen Sev Beni
Albüm:Arkadaş!
Çıkış Yılı:1997
Akorlar:[Bm], [A], [F#m]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock, Alternatif
"Yeter Ki Sen Sev Beni", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 1997 yılında piyasaya sürülen Arkadaş! albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Yeter Ki Sen Sev Beni adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele akorları: [Bm], [A], [F#m]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yeter Ki Sen Sev Beni kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yeter Ki Sen Sev Beni Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Yeter Ki Sen Sev Beni Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele akorları [Bm], [A], [F#m](orijinal Bm tonunda). Yeter Ki Sen Sev Beni kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yeter Ki Sen Sev Beni şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [A], [F#m] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [A], [F#m] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yeter Ki Sen Sev Beni kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yeter Ki Sen Sev Beni şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yeter Ki Sen Sev Beni Yeter Ki Sen Sev Beni Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yeter Ki Sen Sev Beni şarkısı 1997 yılında yayınlanan Arkadaş! adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Yeter Ki Sen Sev Beni şarkısını [Bm], [A], [F#m] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yeter Ki Sen Sev Beni Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele, Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele akor, Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele kolay akor, ukulele Yeter Ki Sen Sev Beni akor, Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele tab, Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yeter Ki Sen Sev Beni ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın