Haluk Levent – Yeter Ki Sen Sev Beni Ukulele Akorları

Haluk Levent - Yeter Ki Sen Sev Beni ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1997 yayınlanan Arkadaş! albümünde yer alan bu Haluk Levent şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Arkadaş!
Çıkış Yılı: 1997
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Haluk Levent’in Yeter Ki Sen Sev Beni adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A – A – A

Elle[Bm]rim, gözlerim kelepçelerde;
Sev[A]da [F#m]çöllerin[Bm]de.
Geçi[Bm]yor günlerim, gecelerim
Sev[A]da zin[F#m]danların[Bm]da.

Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.
Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.

Varlı[Bm]ğın dilimde bir yudum su,
Sev[A]da [F#m]çöllerin[Bm]de.
Haya[Bm]lin, serabın yeterdi bana;
Sev[A]da [F#m]zindanların[Bm]da.

Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.
Yeter [A]ki, sen [F#m]sev be[Bm]ni;
Yeter [A]ki, i[F#m]nan ba[Bm]na.Elinize sağlık. Yeter Ki Sen Sev Beni akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Yeter Ki Sen Sev Beni şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör