Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Mirkelam – Hatıralar Ukulele Akorları

Hatıralar ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1995 yılında piyasaya sürülen Her Gece albümündeki bu popüler Mirkelam şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Geçip giden u u zamanları u u u, bir yerlerde bulsam,
Geçip giden u u zamanları u u u, bir yerlerde bulsam,

Sonra üzülsem, üzüldüğüme üzülsem,
Sonra üzülsem, üzüldüğüme üzülsem,
Gözyaşıma dalıp dalıp, seni hatırlarım.

Geçip giden u u zamanları u u u, bir yerlerde bulsam,
Geçip giden u u zamanları u u u, bir yerlerde bulsam,

Sonra üzülsem, üzüldüğüme üzülsem,
Sonra üzülsem, üzüldüğüme üzülsem,
Gözyaşıma dalıp dalıp, seni hatırlarım.

Gittin şimdi sen, yoksun yanımda.
Bir şey istemem, neye yarar hatıralar.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Mirkelam Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Mirkelam - Hatıralar Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Mirkelam - Hatıralar
Albüm:Her Gece
Çıkış Yılı:1995
Akorlar:[G], [Am], [D], [Em], [Bm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Hatıralar", Mirkelam imzasını taşıyan ve 1995 yılında piyasaya sürülen Her Gece albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Hatıralar adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Hatıralar ukulele akorları: [G], [Am], [D], [Em], [Bm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Hatıralar kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Hatıralar ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Mirkelam orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Mirkelam şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Hatıralar Ukulele Akorları (Mirkelam) | Ukulele Türkiye

Hatıralar Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Mirkelam şarkısı olan Hatıralar ukulele akorları [G], [Am], [D], [Em], [Bm](orijinal G tonunda). Hatıralar kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Mirkelam Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Hatıralar şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [Am], [D], [Em], [Bm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [Am], [D], [Em], [Bm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Hatıralar kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Hatıralar şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Hatıralar Hatıralar Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Hatıralar şarkısı 1995 yılında yayınlanan Her Gece adlı albümde yer almaktadır. Mirkelam tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Hatıralar şarkısını [G], [Am], [D], [Em], [Bm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Hatıralar ukulele, Hatıralar ukulele akor, Hatıralar ukulele kolay akor, ukulele Hatıralar akor, Hatıralar ukulele tab, Hatıralar ukulele ritim, Mirkelam ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Hatıralar ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın