Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Mor ve Ötesi – Daha Mutlu Olamam Ukulele Akorları

Daha Mutlu Olamam ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2001 yılında piyasaya sürülen Gül Kendine albümündeki bu popüler Mor ve Ötesi şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Güne kahveyle başladım,
Ağzım kuru zihnim açık.
Beyaz camda görüntüler,
Hepsi o kadar dürüst ki.

Hayatımdan çok memnunum,
Aşk bitti aşk aptallıktı.
Bir de sigarayı bıraksam,
Kimse tutamaz beni artık.

Küçük şeyler sevindirir ruhumu.
Hayal bile edemezdim ben bunu.
Daha mutlu olamam,
Daha mutlu olamam.

Yağmurlu bir akşamüstü,
Radyo açık, köprüdeydim.
Derken bir anda farkettim,
Başka bir hayat yok ki.

Durdum sustum gülümsedim,
Gözümü açtım ben değiştim.
Kızdınız, siz haklıydınız,
Artık size gerek yok.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Mor ve Ötesi Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Mor ve Ötesi - Daha Mutlu Olamam Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Mor ve Ötesi - Daha Mutlu Olamam
Albüm:Gül Kendine
Çıkış Yılı:2001
Akorlar:[C#m], [D#], [G#], [E], [D]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock, Alternatif
"Daha Mutlu Olamam", Mor ve Ötesi imzasını taşıyan ve 2001 yılında piyasaya sürülen Gül Kendine albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Daha Mutlu Olamam adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Daha Mutlu Olamam ukulele akorları: [C#m], [D#], [G#], [E], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Daha Mutlu Olamam kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Daha Mutlu Olamam ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Mor ve Ötesi orijinal tonu C#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Mor ve Ötesi şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Daha Mutlu Olamam Ukulele Akorları (Mor ve Ötesi) | Ukulele Türkiye

Daha Mutlu Olamam Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Mor ve Ötesi şarkısı olan Daha Mutlu Olamam ukulele akorları [C#m], [D#], [G#], [E], [D](orijinal C#m tonunda). Daha Mutlu Olamam kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Mor ve Ötesi Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Daha Mutlu Olamam şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C#m], [D#], [G#], [E], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C#m], [D#], [G#], [E], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Daha Mutlu Olamam kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Daha Mutlu Olamam şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Daha Mutlu Olamam Daha Mutlu Olamam Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Daha Mutlu Olamam şarkısı 2001 yılında yayınlanan Gül Kendine adlı albümde yer almaktadır. Mor ve Ötesi tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C#m olan Daha Mutlu Olamam şarkısını [C#m], [D#], [G#], [E], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Daha Mutlu Olamam ukulele, Daha Mutlu Olamam ukulele akor, Daha Mutlu Olamam ukulele kolay akor, ukulele Daha Mutlu Olamam akor, Daha Mutlu Olamam ukulele tab, Daha Mutlu Olamam ukulele ritim, Mor ve Ötesi ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Daha Mutlu Olamam ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın