Çocuk Şarkıları – Aramsamsam Ukulele Akorları

Aramsamsam ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Aramsamsam aramsamsam,
Guli guli guli guliramsamsam.
Aramsamsam aramsamsam,
Guli guli guli guli ramsamsam.

Arabi arabi,
Guli guli guli guli ramsamsam.
Arabi arabi,
Guli guli guli guli ramsamsam.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Aramsamsam Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Aramsamsam
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[C], [G]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Çocuk
"Aramsamsam", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Aramsamsam adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Aramsamsam ukulele akorları: [C], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Aramsamsam kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Aramsamsam ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Aramsamsam Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Aramsamsam Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Aramsamsam ukulele akorları [C], [G](orijinal C tonunda). Aramsamsam kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Aramsamsam şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Aramsamsam kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Aramsamsam şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Aramsamsam Aramsamsam Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Aramsamsam şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Aramsamsam şarkısını [C], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Aramsamsam ukulele, Aramsamsam ukulele akor, Aramsamsam ukulele kolay akor, ukulele Aramsamsam akor, Aramsamsam ukulele tab, Aramsamsam ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Aramsamsam ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın