Çocuk Şarkıları – Karınca Şarkısı Ukulele Akorları

Karınca Şarkısı ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bir kar tanesi uçtu uçtu,
Karıncanın kafasına kondu, kondu.
Karınca titredi dondu dondu brr.

Bir kar tanesi uçtu uçtu,
Karıncanın kafasına kondu kondu.
Karınca titredi dondu dondu brr

Karınca, karınca, senin ne işin var dışarda kış günü.
Karınca, karınca, senin ne işin var dışarda kış günü.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Karınca Şarkısı Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Karınca Şarkısı
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[C], [G], [F]
Ritim:A - A
Tür:Çocuk
"Karınca Şarkısı", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Karınca Şarkısı adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Karınca Şarkısı ukulele akorları: [C], [G], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Karınca Şarkısı kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Karınca Şarkısı ukulele ritimleri: A - A. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Karınca Şarkısı Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Karınca Şarkısı Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Karınca Şarkısı ukulele akorları [C], [G], [F](orijinal C tonunda). Karınca Şarkısı kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Karınca Şarkısı şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [G], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [G], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Karınca Şarkısı kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Karınca Şarkısı şarkısını ukulelede çalarken A - A ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Karınca Şarkısı Karınca Şarkısı Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Karınca Şarkısı şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Karınca Şarkısı şarkısını [C], [G], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Karınca Şarkısı Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Karınca Şarkısı ukulele, Karınca Şarkısı ukulele akor, Karınca Şarkısı ukulele kolay akor, ukulele Karınca Şarkısı akor, Karınca Şarkısı ukulele tab, Karınca Şarkısı ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Karınca Şarkısı ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Çocuk Şarkıları – Karınca Şarkısı Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

  1. öncelikle elineze sağlık ben ritmi in in çık ve bırr kısmını sadece in le yaptım kolay gelsin herkese

    Yanıtla

Yorum yapın