Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Zerrin Özer – Her Şey Seninle Güzel Ukulele Akorları

Her Şey Seninle Güzel ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1980 yılında piyasaya sürülen Sevgiler albümündeki bu popüler Zerrin Özer şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Her şey seninle güzel, yolda yürümek bile.
Olmayacak düşlerin peşinde koşmak bile.
Her şey seninle güzel, bu toprak, bu taş bile;
İçimdeki bu korku, gözümdeki yaş bile.

Beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa,
Seninle paylaştığım tek bir gün yeter bana.
Beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa,
Seninle paylaştığım tek bir gün yeter bana.

Her şey seninle güzel, duyduğum bu ses bile,
Yalnız içtiğim su değil, aldığım nefes bile.
Her şey seninle güzel, bu yağmur, bu kar bile.
Yüzümdeki gözyaşının izleri, onlar bile…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Zerrin Özer Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Zerrin Özer - Her Şey Seninle Güzel Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Zerrin Özer - Her Şey Seninle Güzel
Albüm:Sevgiler
Çıkış Yılı:1980
Akorlar:[Em], [C], [B], [Am], [D], [G], [B]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Her Şey Seninle Güzel", Zerrin Özer imzasını taşıyan ve 1980 yılında piyasaya sürülen Sevgiler albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Her Şey Seninle Güzel adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Her Şey Seninle Güzel ukulele akorları: [Em], [C], [B], [Am], [D], [G], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Her Şey Seninle Güzel kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Her Şey Seninle Güzel ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Zerrin Özer orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Zerrin Özer şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Her Şey Seninle Güzel Ukulele Akorları (Zerrin Özer) | Ukulele Türkiye

Her Şey Seninle Güzel Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Zerrin Özer şarkısı olan Her Şey Seninle Güzel ukulele akorları [Em], [C], [B], [Am], [D], [G], [B](orijinal Em tonunda). Her Şey Seninle Güzel kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Zerrin Özer Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Her Şey Seninle Güzel şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [C], [B], [Am], [D], [G], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [C], [B], [Am], [D], [G], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Her Şey Seninle Güzel kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Her Şey Seninle Güzel şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Her Şey Seninle Güzel Her Şey Seninle Güzel Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Her Şey Seninle Güzel şarkısı 1980 yılında yayınlanan Sevgiler adlı albümde yer almaktadır. Zerrin Özer tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Her Şey Seninle Güzel şarkısını [Em], [C], [B], [Am], [D], [G], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Her Şey Seninle Güzel Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Her Şey Seninle Güzel ukulele, Her Şey Seninle Güzel ukulele akor, Her Şey Seninle Güzel ukulele kolay akor, ukulele Her Şey Seninle Güzel akor, Her Şey Seninle Güzel ukulele tab, Her Şey Seninle Güzel ukulele ritim, Zerrin Özer ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Her Şey Seninle Güzel ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın