Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Kargo – Yıldızların Altında Ukulele Akorları

Yıldızların Altında ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2005 yılında piyasaya sürülen Yıldızların Altında albümündeki bu popüler Kargo şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Benim gönlüm sarhoştur,
Yıldızların altında
Sevişmek ah ne hoştur
Yıldızların altında

Yanmam gönlüm yansa da
Ecel beni alsa da
Gözlerim kapansa da
Yıldızların altında

Mavi nurdan bir ırmak
Gölgede bir salıncak
Bir de ikimiz kalsak
Yıldızların altında

Yanmam gönlüm yansa da
Ecel beni alsa da
Gözlerim kapansa da
Yıldızların altında

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Kargo Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Kargo - Yıldızların Altında Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Kargo - Yıldızların Altında
Albüm:Yıldızların Altında
Çıkış Yılı:2005
Akorlar:[Am], [Dm], [E7]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock
"Yıldızların Altında", Kargo imzasını taşıyan ve 2005 yılında piyasaya sürülen Yıldızların Altında albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Yıldızların Altında adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yıldızların Altında ukulele akorları: [Am], [Dm], [E7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yıldızların Altında kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yıldızların Altında ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Kargo orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Kargo şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yıldızların Altında Ukulele Akorları (Kargo) | Ukulele Türkiye

Yıldızların Altında Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Kargo şarkısı olan Yıldızların Altında ukulele akorları [Am], [Dm], [E7](orijinal Am tonunda). Yıldızların Altında kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Kargo Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yıldızların Altında şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Dm], [E7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Dm], [E7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yıldızların Altında kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yıldızların Altında şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yıldızların Altında Yıldızların Altında Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yıldızların Altında şarkısı 2005 yılında yayınlanan Yıldızların Altında adlı albümde yer almaktadır. Kargo tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Yıldızların Altında şarkısını [Am], [Dm], [E7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yıldızların Altında Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yıldızların Altında ukulele, Yıldızların Altında ukulele akor, Yıldızların Altında ukulele kolay akor, ukulele Yıldızların Altında akor, Yıldızların Altında ukulele tab, Yıldızların Altında ukulele ritim, Kargo ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yıldızların Altında ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın