Yüzyüzeyken Konuşuruz – Esen Ukulele Akorları

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Esen ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2018 yayınlanan Akustik Travma albümünde yer alan bu Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: Akustik Travma
Çıkış Yılı: 2018
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Yüzyüzeyken Konuşuruz’un Esen adlı şarkısının ukulele akorları ve ritim gösterimi sizleri bekliyor. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – YXY – YXY
Basit Ritim: A – A – A – A (Akor gösteriminde sunulan tüm akorları dörder kez aşağı yönlü vuruşla çalarak şarkıya eşlik edebilirsiniz.)

[Am] [Am]

[Am]Bana sen gibi bakmadı kimse,
[Am]Beni sen gibi öpmedi kimse,
[E7]Sen nereden çıktın gel[Am]din?
[Am]Dalga geçen sözlerinle,
[Am]Ama korkak gözlerinle bil[E7]sen,
Nasıl delip geç[Am]tin?

Zaman [Dm]yok yol gitmiyor,
Anla[Am]tarak bitmiyor, dert[E7]ler dert[Am]ler,
Kafam[Dm]da binbir desen,
Sense [Am]rüzgârsız esen,
Tek [E7]nefeste karıştı tüm renk[Am]ler,

[Dm] [Am] [E7] [Am] [Dm] [Am] [E7] [Am]

[Am]Sevenim sevmeyenim arsız,
[Am]Sensizlik boktan farksız,
[E7]Ben neye doğru ev[Am]rildim?
[Am]Güneşimsin gökyüzümde,
[Am]Ya da gök senin yüzünde.
[E7]Anlamlar aşıp gel[Am]dim.Elinize sağlık. Esen akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Esen şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör