Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Yüzyüzeyken Konuşuruz – Esen Ukulele Akorları

Esen ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Akustik Travma albümündeki bu popüler Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bana sen gibi bakmadı kimse,
Beni sen gibi öpmedi kimse,
Sen nereden çıktın geldin?
Dalga geçen sözlerinle,
Ama korkak gözlerinle bilsen,
Nasıl delip geçtin?

Zaman yok yol gitmiyor,
Anlatarak bitmiyor, dertler dertler,
Kafamda binbir desen,
Sense rüzgârsız esen,
Tek nefeste karıştı tüm renkler,

Sevenim sevmeyenim arsız,
Sensizlik boktan farksız,
Ben neye doğru evrildim?
Güneşimsin gökyüzümde,
Ya da gök senin yüzünde.
Anlamlar aşıp geldim.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yüzyüzeyken Konuşuruz Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Esen Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yüzyüzeyken Konuşuruz - Esen
Albüm:Akustik Travma
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[Am], [E7], [Dm]
Ritim:A – YXY – YXY
Tür:Alternatif, Indie
"Esen", Yüzyüzeyken Konuşuruz imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Akustik Travma albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Esen adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Esen ukulele akorları: [Am], [E7], [Dm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Esen kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Esen ukulele ritimleri: A – YXY – YXY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yüzyüzeyken Konuşuruz orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Esen Ukulele Akorları (Yüzyüzeyken Konuşuruz) | Ukulele Türkiye

Esen Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısı olan Esen ukulele akorları [Am], [E7], [Dm](orijinal Am tonunda). Esen kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Esen şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [E7], [Dm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [E7], [Dm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Esen kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Esen şarkısını ukulelede çalarken A – YXY – YXY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – YXY – YXY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Esen Esen Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Esen şarkısı 2018 yılında yayınlanan Akustik Travma adlı albümde yer almaktadır. Yüzyüzeyken Konuşuruz tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Esen şarkısını [Am], [E7], [Dm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Esen ukulele, Esen ukulele akor, Esen ukulele kolay akor, ukulele Esen akor, Esen ukulele tab, Esen ukulele ritim, Yüzyüzeyken Konuşuruz ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Esen ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın