Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Pinhani – Peki Madem Ukulele Akorları

Peki Madem ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2019 yılında piyasaya sürülen Yollar Bizi Bekler albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kaçıncı günüm, kaçıncı ayım?
Vaktin ne kadar farkında mıyım, bilebilsen.
Peki madem.

Seninle nasıl vedalaşırız?
Belki bir ömür paylaşırız, ya gidersen?
Peki madem.

Yürekli ol, beni karşına al,
Düşüncelerini üstüme sal.
Ben böyle kabul ettim
Seni zaten, peki madem.

Evet, diyemem; hayır, diyemem.
Ama bir türlü memnun edemem seni, bazen.
Peki madem.

Yakında mısın, uzakta mısın?
Sana mecburum, farkında mısın, bunu bilsen.
Peki madem.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Peki Madem Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Peki Madem
Albüm:Yollar Bizi Bekler
Çıkış Yılı:2019
Akorlar:[Fm], [C#], [G#], [D#]
Ritim:A - A - A - AYAY
Tür:Alternatif, Indie
"Peki Madem", Pinhani imzasını taşıyan ve 2019 yılında piyasaya sürülen Yollar Bizi Bekler albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Peki Madem adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Peki Madem ukulele akorları: [Fm], [C#], [G#], [D#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Peki Madem kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Peki Madem ukulele ritimleri: A - A - A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu Fm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Peki Madem Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Peki Madem Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Peki Madem ukulele akorları [Fm], [C#], [G#], [D#](orijinal Fm tonunda). Peki Madem kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Peki Madem şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Fm], [C#], [G#], [D#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Fm], [C#], [G#], [D#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Peki Madem kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Peki Madem şarkısını ukulelede çalarken A - A - A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Peki Madem Peki Madem Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Peki Madem şarkısı 2019 yılında yayınlanan Yollar Bizi Bekler adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Fm olan Peki Madem şarkısını [Fm], [C#], [G#], [D#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Peki Madem Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Peki Madem ukulele, Peki Madem ukulele akor, Peki Madem ukulele kolay akor, ukulele Peki Madem akor, Peki Madem ukulele tab, Peki Madem ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Peki Madem ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın