Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Çocuk Şarkıları – Kırmızı Balık Ukulele Akorları

Kırmızı Balık ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kırmızı balık gölde,
Kıvrıla kıvrıla yüzüyor.
Balıkçı hasan geliyor,
Oltasını atıyor.

Kırmızı balık dinle,
Sakın yemi yeme.
Balıkçı seni tutacak,
Sepetine atacak.

Kırmızı balık kaç kaç!
Kırmızı balık kaç, kaç!

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Kırmızı Balık Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Kırmızı Balık
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[C], [F], [G]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Çocuk
"Kırmızı Balık", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Kırmızı Balık adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Kırmızı Balık ukulele akorları: [C], [F], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Kırmızı Balık kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Kırmızı Balık ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Kırmızı Balık Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Kırmızı Balık Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Kırmızı Balık ukulele akorları [C], [F], [G](orijinal C tonunda). Kırmızı Balık kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Kırmızı Balık şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [F], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [F], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Kırmızı Balık kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Kırmızı Balık şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Kırmızı Balık Kırmızı Balık Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Kırmızı Balık şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Kırmızı Balık şarkısını [C], [F], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Kırmızı Balık Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Kırmızı Balık ukulele, Kırmızı Balık ukulele akor, Kırmızı Balık ukulele kolay akor, ukulele Kırmızı Balık akor, Kırmızı Balık ukulele tab, Kırmızı Balık ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Kırmızı Balık ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın