Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Düş Sokağı Sakinleri – Hep Böyle mi Olur? Ukulele Akorları

Hep Böyle mi Olur? ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1999 yılında piyasaya sürülen Düş Sokağı Sakinleri 3 albümündeki bu popüler Düş Sokağı Sakinleri şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Hep böyle mi olur?
Hep böyle mi biter?
Bak işte değiştin,
Seni de kandırdılar…

Nerde düşlerimiz? Nerde sokaklar?
Bir nefesin çıkışı kadar kolaydır ihanet…
Biliyorsun biliyorsun…

İnsan ümit ederek yaşar,
Sen hiç beklemedin…
Bulduğunu sandın ama,
Kolay değil anla mak…

Hep alarak yaşadın,
Vermek güçtü biraz…
Görmek zaman ister kaçmak en kolay…
Biliyorsun biliyorsun…

Oysa yitirdiklerimiz,
Belki de görmeyi bilemediğimiz…
Ve belki bulduklarımız,
Zaten unutmaya çalıştığımız…

Sen göğsüme vurulan bir zincir gibi
Kopmadın hayret
Ben gecemde gezinen bir suçlu gibi
Yakalanmadım hayret

Oysa yitirdiklerimiz,
Belki de görmeyi bilemediğimiz…
Ve belki bulduklarımız,
Zaten unutmaya çalıştığımız…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Düş Sokağı Sakinleri Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Düş Sokağı Sakinleri - Hep Böyle mi Olur? Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Düş Sokağı Sakinleri - Hep Böyle mi Olur?
Albüm:Düş Sokağı Sakinleri 3
Çıkış Yılı:1999
Akorlar:[G], [Bm], [C], [D]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Rock
"Hep Böyle mi Olur?", Düş Sokağı Sakinleri imzasını taşıyan ve 1999 yılında piyasaya sürülen Düş Sokağı Sakinleri 3 albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Hep Böyle mi Olur? adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Hep Böyle mi Olur? ukulele akorları: [G], [Bm], [C], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Hep Böyle mi Olur? kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Hep Böyle mi Olur? ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Düş Sokağı Sakinleri orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Düş Sokağı Sakinleri şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Hep Böyle mi Olur? Ukulele Akorları (Düş Sokağı Sakinleri) | Ukulele Türkiye

Hep Böyle mi Olur? Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Düş Sokağı Sakinleri şarkısı olan Hep Böyle mi Olur? ukulele akorları [G], [Bm], [C], [D](orijinal G tonunda). Hep Böyle mi Olur? kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Düş Sokağı Sakinleri Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Hep Böyle mi Olur? şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [Bm], [C], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [Bm], [C], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Hep Böyle mi Olur? kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Hep Böyle mi Olur? şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Hep Böyle mi Olur? Hep Böyle mi Olur? Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Hep Böyle mi Olur? şarkısı 1999 yılında yayınlanan Düş Sokağı Sakinleri 3 adlı albümde yer almaktadır. Düş Sokağı Sakinleri tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Hep Böyle mi Olur? şarkısını [G], [Bm], [C], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Hep Böyle mi Olur? Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Hep Böyle mi Olur? ukulele, Hep Böyle mi Olur? ukulele akor, Hep Böyle mi Olur? ukulele kolay akor, ukulele Hep Böyle mi Olur? akor, Hep Böyle mi Olur? ukulele tab, Hep Böyle mi Olur? ukulele ritim, Düş Sokağı Sakinleri ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Hep Böyle mi Olur? ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın