Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Yüzyüzeyken Konuşuruz – Dinle Beni Bi Ukulele Akorları

Dinle Beni Bi ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Akustik Travma albümündeki bu popüler Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Tut elimi, burdan gidelim.
Olmaz, demeden, dinle beni bi.
Rüzgârım söndü, dindi ateşim.
Ah bebeğim, ben hâlâ deliyim.

Sen yokken ne gece ne de gündüz,
Ne ay var, ne tek bir yıldız.
Her yer karanlık ve ıssız.
Göremiyorum.

Tut elimi, burdan gidelim.
Olmaz, demeden, dinle beni bi.
Rüzgârım söndü, dindi ateşim.
Ah bebeğim, ben hâlâ deliyim.

Sen yokken ne gece ne de gündüz,
Ne ay var, ne tek bir yıldız.
Her yer karanlık ve ıssız.
Göremiyorum.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yüzyüzeyken Konuşuruz Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Dinle Beni Bi Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yüzyüzeyken Konuşuruz - Dinle Beni Bi
Albüm:Akustik Travma
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[Am], [G], [F], [E]
Ritim:A – YXY – YXY
Tür:Alternatif, Indie
"Dinle Beni Bi", Yüzyüzeyken Konuşuruz imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Akustik Travma albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Dinle Beni Bi adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Dinle Beni Bi ukulele akorları: [Am], [G], [F], [E]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Dinle Beni Bi kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Dinle Beni Bi ukulele ritimleri: A – YXY – YXY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yüzyüzeyken Konuşuruz orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Dinle Beni Bi Ukulele Akorları (Yüzyüzeyken Konuşuruz) | Ukulele Türkiye

Dinle Beni Bi Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısı olan Dinle Beni Bi ukulele akorları [Am], [G], [F], [E](orijinal Am tonunda). Dinle Beni Bi kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Dinle Beni Bi şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [G], [F], [E] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [G], [F], [E] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Dinle Beni Bi kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Dinle Beni Bi şarkısını ukulelede çalarken A – YXY – YXY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – YXY – YXY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Dinle Beni Bi Dinle Beni Bi Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Dinle Beni Bi şarkısı 2018 yılında yayınlanan Akustik Travma adlı albümde yer almaktadır. Yüzyüzeyken Konuşuruz tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Dinle Beni Bi şarkısını [Am], [G], [F], [E] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Dinle Beni Bi Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Dinle Beni Bi ukulele, Dinle Beni Bi ukulele akor, Dinle Beni Bi ukulele kolay akor, ukulele Dinle Beni Bi akor, Dinle Beni Bi ukulele tab, Dinle Beni Bi ukulele ritim, Yüzyüzeyken Konuşuruz ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Dinle Beni Bi ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın