Madrigal – Seni Dert Etmeler Ukulele Akorları

Seni Dert Etmeler ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2020 yılında piyasaya sürülen Seni Dert Etmeler albümündeki bu popüler Madrigal şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bazen bana gelir gider seni dert etmeler.
Seni rüyalarımda hapsetmeler.
Yıldızların hırsızları mı var?
Tutamam, tutamam hep yeni bir gün doğar.

Başka bir evrende, en güzel hâlinle.
Sen hayata karış, ben daha da biteceğim.
Kırgınım kendime, üşüyorum gölgende.
Henüz bilmesen de belki bir gün gideceğim.

Hiç gerek yok, daha fazlasına, zamanı tutmaya,
Fezaya uçmaya, geride kaldılar (geride kaldılar).
Geride kaldı o günler…
Sen varken taptığım kasvetli şehirler.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Madrigal Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Madrigal - Seni Dert Etmeler Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Madrigal - Seni Dert Etmeler
Albüm:Seni Dert Etmeler
Çıkış Yılı:2020
Akorlar:[Fm], [Cm], [Bbm]
Ritim:A - A - A - AY
Tür:Alternatif, Indie
"Seni Dert Etmeler", Madrigal imzasını taşıyan ve 2020 yılında piyasaya sürülen Seni Dert Etmeler albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Seni Dert Etmeler adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Seni Dert Etmeler ukulele akorları: [Fm], [Cm], [Bbm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Seni Dert Etmeler kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Seni Dert Etmeler ukulele ritimleri: A - A - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Madrigal orijinal tonu Fm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Madrigal şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Seni Dert Etmeler Ukulele Akorları (Madrigal) | Ukulele Türkiye

Seni Dert Etmeler Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Madrigal şarkısı olan Seni Dert Etmeler ukulele akorları [Fm], [Cm], [Bbm](orijinal Fm tonunda). Seni Dert Etmeler kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Madrigal Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Seni Dert Etmeler şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Fm], [Cm], [Bbm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Fm], [Cm], [Bbm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Seni Dert Etmeler kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Seni Dert Etmeler şarkısını ukulelede çalarken A - A - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Seni Dert Etmeler Seni Dert Etmeler Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Seni Dert Etmeler şarkısı 2020 yılında yayınlanan Seni Dert Etmeler adlı albümde yer almaktadır. Madrigal tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Fm olan Seni Dert Etmeler şarkısını [Fm], [Cm], [Bbm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Seni Dert Etmeler Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Seni Dert Etmeler ukulele, Seni Dert Etmeler ukulele akor, Seni Dert Etmeler ukulele kolay akor, ukulele Seni Dert Etmeler akor, Seni Dert Etmeler ukulele tab, Seni Dert Etmeler ukulele ritim, Madrigal ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Seni Dert Etmeler ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın