Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Ali Atay – Belki Ukulele Akorları

Belki ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2015 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Ali Atay şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Belki en güzeli.
14 yazın sonunda. Derin bir ah çekip.
Her yaza kış uyanmak. Her yaza kış uyanmak.

Belki zor olacak.
İçinde bir ben sızlayacak. Her nefes aldığında.
Yaralarından akacak. Yaralarından akacak.

Almadan verip,
Yanlıştan dönüp, Belkiden geçip,
Şimdi gitmek vakti. Şimdi gitmek vakti.

Uyan şimdi bitti. Uyan artık.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ali Atay Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ali Atay - Belki Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ali Atay - Belki
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2015
Akorlar:[C], [A#], [A]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Array
"Belki", Ali Atay imzasını taşıyan ve 2015 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Belki adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Belki ukulele akorları: [C], [A#], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Belki kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Belki ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ali Atay orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ali Atay şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Belki Ukulele Akorları (Ali Atay) | Ukulele Türkiye

Belki Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ali Atay şarkısı olan Belki ukulele akorları [C], [A#], [A](orijinal C tonunda). Belki kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ali Atay Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Belki şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [A#], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [A#], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Belki kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Belki şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Belki Belki Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Belki şarkısı 2015 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Ali Atay tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Belki şarkısını [C], [A#], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Belki Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Belki ukulele, Belki ukulele akor, Belki ukulele kolay akor, ukulele Belki akor, Belki ukulele tab, Belki ukulele ritim, Ali Atay ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Belki ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın