Ali Atay – Belki Ukulele Akorları

Ali Atay - Belki ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2015 yayınlanan Single albümünde yer alan bu Ali Atay şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie, Alternatif / Indie
Albüm: Single
Çıkış Yılı: 2015
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Ali Atay’ın Belki adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: AAY – AAY – A – AY
Basit Ritim: A – A – A – A

[C]Belki [A#]en güze[A]li.
[C]14 ya[A#]zın sonun[A]da. [C]Derin [A#]bir ah çe[A]kip.
Her [C]yaza [A#]kış uya[A]nmak. Her [C]yaza [A#]kış uya[A]nmak.

[C]Belki [A#]zor ola[A]cak.
[C]İçinde bir [A#]ben sızlaya[A]cak. [C]Her [A#]nefes aldığın[A]da.
[C]Yaraların[A#]dan aka[A]cak. [C]Yaraların[A#]dan aka[A]cak.

[C]Alma[A#]dan ve[C]rip,
[C]Yanlış[A#]tan dö[A]nüp, [C]Belki[A#]den ge[A]çip,
[C]Şimdi git[A#]mek vak[A]ti. [C]Şimdi git[A#]mek vak[A]ti.

[C]Uyan [A#]şimdi bit[A]ti. [C]Uyan ar[A#]tık.Elinize sağlık. Belki akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Belki şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör