Nilipek – Son Mektup Ukulele Akorları

Son Mektup ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2019 yılında piyasaya sürülen Son Mektup albümündeki bu popüler Nilipek şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bu sana son mektubum,
Ayrılmaya mecburum.
Ne olur anla beni,
Bu aşktan korkuyorum.

Bu sana son mektubum,
Ayrılmaya mecburum.
Ne olur anla beni,
Sevmekten korkuyorum.

Artık başka çare yok,
Senden bana fayda yok.
İkimizde anladık
Aşkımızın sonu yok.

Sende buldum sevgiyi
Aşkı senle yaşadım.
Bilseydim ayrılık var,
Sana hiç bağlanmazdım.

Artık başka çare yok,
Senden bana fayda yok.
İkimizde anladık
Aşkımızın sonu yok.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Nilipek Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Nilipek - Son Mektup Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Nilipek - Son Mektup
Albüm:Son Mektup
Çıkış Yılı:2019
Akorlar:[Em], [D], [C], [Bm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Indie
"Son Mektup", Nilipek imzasını taşıyan ve 2019 yılında piyasaya sürülen Son Mektup albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Son Mektup adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Son Mektup ukulele akorları: [Em], [D], [C], [Bm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Son Mektup kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Son Mektup ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Nilipek orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Nilipek şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Son Mektup Ukulele Akorları (Nilipek) | Ukulele Türkiye

Son Mektup Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Nilipek şarkısı olan Son Mektup ukulele akorları [Em], [D], [C], [Bm](orijinal Em tonunda). Son Mektup kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Nilipek Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Son Mektup şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [D], [C], [Bm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [D], [C], [Bm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Son Mektup kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Son Mektup şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Son Mektup Son Mektup Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Son Mektup şarkısı 2019 yılında yayınlanan Son Mektup adlı albümde yer almaktadır. Nilipek tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Son Mektup şarkısını [Em], [D], [C], [Bm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Son Mektup ukulele, Son Mektup ukulele akor, Son Mektup ukulele kolay akor, ukulele Son Mektup akor, Son Mektup ukulele tab, Son Mektup ukulele ritim, Nilipek ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Son Mektup ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın