Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Nilipek – Koşuyolu Ukulele Akorları

Koşuyolu ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Döngü albümündeki bu popüler Nilipek şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bir gülüşün var, insan güzellikleri hatırlar.
Baktığın yere ayrı, bastığın yere ayrı hayran.
İki çizgi var, insan güldüğünü hatırlar.
Ve bak nasıl durdu her şeyi yıkan rüzgâr.

Bir yer yatağında çocuğuz bir anda.
Omzun evim benim.
Duvara değer ışık, uyanmadık hâlâ.
Göğsüm evin senin.

Bir bakışın var, insan şarkıları hatırlar.
rürken adımları hayatın ritminden çıkar.
Bir sözün yeter, bak nasıl düştü tüm gözler.
Ve bak nasıl saklar kararsız elleri cepler.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Nilipek Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Nilipek - Koşuyolu Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Nilipek - Koşuyolu
Albüm:Döngü
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[Am], [D], [Em], [Cm], [G]
Ritim:A - AY - YAY - YAY - AAY
Tür:Alternatif, Indie
"Koşuyolu", Nilipek imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Döngü albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Koşuyolu adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Koşuyolu ukulele akorları: [Am], [D], [Em], [Cm], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Koşuyolu kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Koşuyolu ukulele ritimleri: A - AY - YAY - YAY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Nilipek orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Nilipek şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Koşuyolu Ukulele Akorları (Nilipek) | Ukulele Türkiye

Koşuyolu Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Nilipek şarkısı olan Koşuyolu ukulele akorları [Am], [D], [Em], [Cm], [G](orijinal Am tonunda). Koşuyolu kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Nilipek Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Koşuyolu şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [D], [Em], [Cm], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [D], [Em], [Cm], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Koşuyolu kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Koşuyolu şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY - YAY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY - YAY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Koşuyolu Koşuyolu Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Koşuyolu şarkısı 2017 yılında yayınlanan Döngü adlı albümde yer almaktadır. Nilipek tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Koşuyolu şarkısını [Am], [D], [Em], [Cm], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Koşuyolu ukulele, Koşuyolu ukulele akor, Koşuyolu ukulele kolay akor, ukulele Koşuyolu akor, Koşuyolu ukulele tab, Koşuyolu ukulele ritim, Nilipek ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Koşuyolu ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Nilipek – Koşuyolu Ukulele Akorları” üzerine 3 yorum

Yorum yapın