Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Kıraç – Yıllar Sonra Ukulele Akorları

Yıllar Sonra ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2001 yılında piyasaya sürülen Zaman albümündeki bu popüler Kıraç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yıllar sonra da bir hazan sabahında.
Sessizce uyanırsam yüreğimde olacaksın.
İşte o an nerelerden duyacaksın.
Vakit çok geç bitmiş olacak beni nerden bulacaksın.

Bir defa kaybedersem, belki bir daha bulamam.
Seni şimdi istiyorum, yıllar sonra duyamam.

Nerdesin sen sabahım, en yürekten dualarım,
Biliyorum doğacaksın, umudusun sen bahtımın.
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için.
İstersen sonsuza kadar gelme yine ben beklerim.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Kıraç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Kıraç - Yıllar Sonra Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Kıraç - Yıllar Sonra
Albüm:Zaman
Çıkış Yılı:2001
Akorlar:[Em], [Am], [F], [C], [Bb], [D]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Yıllar Sonra", Kıraç imzasını taşıyan ve 2001 yılında piyasaya sürülen Zaman albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Yıllar Sonra adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yıllar Sonra ukulele akorları: [Em], [Am], [F], [C], [Bb], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yıllar Sonra kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yıllar Sonra ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Kıraç orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Kıraç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yıllar Sonra Ukulele Akorları (Kıraç) | Ukulele Türkiye

Yıllar Sonra Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Kıraç şarkısı olan Yıllar Sonra ukulele akorları [Em], [Am], [F], [C], [Bb], [D](orijinal Em tonunda). Yıllar Sonra kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Kıraç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yıllar Sonra şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [F], [C], [Bb], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [F], [C], [Bb], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yıllar Sonra kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yıllar Sonra şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yıllar Sonra Yıllar Sonra Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yıllar Sonra şarkısı 2001 yılında yayınlanan Zaman adlı albümde yer almaktadır. Kıraç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Yıllar Sonra şarkısını [Em], [Am], [F], [C], [Bb], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Yıllar Sonra ukulele, Yıllar Sonra ukulele akor, Yıllar Sonra ukulele kolay akor, ukulele Yıllar Sonra akor, Yıllar Sonra ukulele tab, Yıllar Sonra ukulele ritim, Kıraç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yıllar Sonra ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın