Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Siya Siyabend – Ağrı Dağından Uçtum Ukulele Akorları

Ağrı Dağından Uçtum ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2008 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Siya Siyabend şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Ağrı Dağı’ndan uçtum, çayır çimene düştüm.
Düştüm Irak ellere, dile gelmez hâllere.

Şu devlet dedikleri, köhne, virane.
Kurmuş gönüllere, tenha kerane

Ne sana diyecek söz, ne bana gidecek yer var.
Ne bana diyecek söz, ne sana gidecek yer var.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Siya Siyabend Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Siya Siyabend - Ağrı Dağından Uçtum Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Siya Siyabend - Ağrı Dağından Uçtum
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2008
Akorlar:[Dm], [C], [Bb], [Am], [G]
Ritim:A - AYAY
Tür:Array
"Ağrı Dağından Uçtum", Siya Siyabend imzasını taşıyan ve 2008 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Ağrı Dağından Uçtum adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ağrı Dağından Uçtum ukulele akorları: [Dm], [C], [Bb], [Am], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ağrı Dağından Uçtum kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ağrı Dağından Uçtum ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Siya Siyabend orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Siya Siyabend şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ağrı Dağından Uçtum Ukulele Akorları (Siya Siyabend) | Ukulele Türkiye

Ağrı Dağından Uçtum Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Siya Siyabend şarkısı olan Ağrı Dağından Uçtum ukulele akorları [Dm], [C], [Bb], [Am], [G](orijinal C tonunda). Ağrı Dağından Uçtum kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Siya Siyabend Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ağrı Dağından Uçtum şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [C], [Bb], [Am], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [C], [Bb], [Am], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ağrı Dağından Uçtum kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ağrı Dağından Uçtum şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ağrı Dağından Uçtum Ağrı Dağından Uçtum Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ağrı Dağından Uçtum şarkısı 2008 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Siya Siyabend tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Ağrı Dağından Uçtum şarkısını [Dm], [C], [Bb], [Am], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Ağrı Dağından Uçtum Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Ağrı Dağından Uçtum ukulele, Ağrı Dağından Uçtum ukulele akor, Ağrı Dağından Uçtum ukulele kolay akor, ukulele Ağrı Dağından Uçtum akor, Ağrı Dağından Uçtum ukulele tab, Ağrı Dağından Uçtum ukulele ritim, Siya Siyabend ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ağrı Dağından Uçtum ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın