Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Kenan Doğulu – Tutamıyorum Zamanı Ukulele Akorları

Tutamıyorum Zamanı ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2009 yılında piyasaya sürülen Sandık albümündeki bu popüler Kenan Doğulu şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

İnadına yenilmeden aşık olmadan gel.
Bu gidişin sonu kötü, kalbi kaybetme gel.
Siyahını bırak da gel, derdi sil yeter.
Aşka zulmedip, küsmesen yeter.
Şafağım kararır daralır geceler.

Yerine hiç beni koyup sarhoş oldun mu sen?
Kaderine boyun eğip düne küstün mü sen?
Yüreğine cayır cayır, kor çile saçıp.
Göz göre göre, korku saklayıp.
Boğazına gömülüp sustun mu hiç?

Kal, gittiğin yerde mutlu ol.
Ya da gel, kalbimde tahta sahip ol.
Senin gülen yüzüne kurban, bu serseri kalbim.
Ama karar ver, tutamıyorum zamanı.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Kenan Doğulu Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Kenan Doğulu - Tutamıyorum Zamanı Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Kenan Doğulu - Tutamıyorum Zamanı
Albüm:Sandık
Çıkış Yılı:2009
Akorlar:[Bbm], [D#m], [F#], [F], [Cm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Tutamıyorum Zamanı", Kenan Doğulu imzasını taşıyan ve 2009 yılında piyasaya sürülen Sandık albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Tutamıyorum Zamanı adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Tutamıyorum Zamanı ukulele akorları: [Bbm], [D#m], [F#], [F], [Cm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Tutamıyorum Zamanı kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Tutamıyorum Zamanı ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Kenan Doğulu orijinal tonu Bbm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Kenan Doğulu şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Tutamıyorum Zamanı Ukulele Akorları (Kenan Doğulu) | Ukulele Türkiye

Tutamıyorum Zamanı Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Kenan Doğulu şarkısı olan Tutamıyorum Zamanı ukulele akorları [Bbm], [D#m], [F#], [F], [Cm](orijinal Bbm tonunda). Tutamıyorum Zamanı kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Kenan Doğulu Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Tutamıyorum Zamanı şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bbm], [D#m], [F#], [F], [Cm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bbm], [D#m], [F#], [F], [Cm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Tutamıyorum Zamanı kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Tutamıyorum Zamanı şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Tutamıyorum Zamanı Tutamıyorum Zamanı Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Tutamıyorum Zamanı şarkısı 2009 yılında yayınlanan Sandık adlı albümde yer almaktadır. Kenan Doğulu tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bbm olan Tutamıyorum Zamanı şarkısını [Bbm], [D#m], [F#], [F], [Cm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Tutamıyorum Zamanı Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Tutamıyorum Zamanı ukulele, Tutamıyorum Zamanı ukulele akor, Tutamıyorum Zamanı ukulele kolay akor, ukulele Tutamıyorum Zamanı akor, Tutamıyorum Zamanı ukulele tab, Tutamıyorum Zamanı ukulele ritim, Kenan Doğulu ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Tutamıyorum Zamanı ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın